VIIMSI TALUTURG

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-04-21 20:44:48
Mina olen väga rahul oma tänase turusaagiga. Lõunasöögiks sõin "vorstiautost" ostetud vareenikuid rohelise sibula ja kartuli täidisega. Mägra talu proualt ostsin imehäid soolakurke (väga vähesoolased, aga maitsekad - mulle ei meeldi liiga soolased), neid sõime vareenikute kõrvale. Mees ja tütar sõid ka Ristemäe talu soolapekki ürtide-küüslauguga. Pärast sõime Mägra talu õunakompotti (selline täitsa klassikaline), lisandiks vahukoor :P Pepe Kala letist ostsin ühe värske siiakala, mille ma õhtusöögiks fileerisin ja praadisin. Lisaks ostsin nende külmsuitsulõhet (homse omleti juurde) ja kuumsuitsuräimi. Viimastega tahtsin hispaanlaste ajo arriero't teha, aga mees ja tütar sõid enamuse õhtusöögiks ära :O Hea turg on. Valik pole suur, aga hea.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-04-28 11:24:23
Viimsi taluturul on tänasel päikeselisel päeval esindatud Pepe Kala (uhke värske kala valik, praetud räim ja tint, imeline suitsulõhe jpm), Koduleivad.ee oma maitsvate rukkileibadega, Torokse oma suitsutatud toodetega (kukekesed ja põrsakeel!), Peipsiveere, Ristemäe (kilud ja soolapekk!), Jüri kandi kodused vorstid ja pelmeenid, Mägra talu Pärnumaalt (sh kodumaine korralik suur rabarber, kuigi nüüdseks ilmselt juba otsas, khm :)) ning kõiksugu lille- ja maasikataimi. Kel võimalus, minge kindlasti kaema!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-05-05 18:43:42
Tänane saak: Pepe Kala letist kena pontsaka värske tursa, Mägra talu letist värsket redist, rabarbrit ja kurgisalatit ning Mustika talu (?) letist kodumaiseid kasvuhoonemaasikaid :P Muide, Pekero letis müüdi ka väga uhkeid kevadkogritsaid!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Viiner
Postitusi: 7
Kokaõpilane
2012-05-11 14:10:57
Ma lisaks siia juurde, et Pepe Kala letist olen 3 viimasel korral värsket ahvenamarja saanud! Super lihtsalt!
Pille:
Tänane saak: Pepe Kala letist kena pontsaka värske tursa, Mägra talu letist värsket redist, rabarbrit ja kurgisalatit ning Mustika talu (?) letist kodumaiseid kasvuhoonemaasikaid :P Muide, Pekero letis müüdi ka väga uhkeid kevadkogritsaid!
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-09-14 16:44:36
Mullu oli edukas, nii et Viimsi Ubinapäev - ja eriti sealne Toidublogijate Õunakoogikohvik toimuvad ka tänavu. Täpsem eelinfo on hetkel siin. Juba on teada, et ka tänavu pakub Nami-Nami hea sõber MEIRA kõikidele õunakoogiostjatele tasuta kuuma kohvi, samuti on Meira pannud auhinnad välja kolmele parimale õunakoogivõistluse osavõitjale/koogiküpsetajale.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-09-24 02:28:09

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-08-02 14:05:48
Minu tänane turusaak: PepeKala letist kuumsuitsutatud jõeahven ja puhastatud Soome rääbised. Sibul, tšilli, kartul "Maret", kukeseened, maasikad, vaarikad, münt (suured pundid, 1 euro tükk).

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-09-05 19:52:54
Ega iga päev saa kala süüa! 6. septembril on Viimsi taluturul esmakordselt lihaveise päev. Liivimaa Lihaveise suures telgis tutvustatakse rohumaaveise rümba lõikamist ning kohapeal grillitakse ka kõiki rümbast saadavaid lihaseid. Liha lõikab Liivimaa Lihaveise lihunik, grillima ja toitu serveerima tulevad Olde Hansa peakokk Emmanuel Wille ning Leib, Resto ja Aed kokk Kristo Malm. Avatud rikkaliku valikuga lihapood, kus pakutakse muu hea kraami kõrval ka laagerdatud rohumaaveiseliha. Jagatakse infot rohumaaveiste kasvatamise, liha tootmise ja kasutamise kohta. Muidugi pakutakse meie turul ka muud head ja paremat, mida lihakõrvale süüa ja rüübata. Tule isa ja kutsu kindlasti ka sõbrad, kes liha armastavad!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 >