Kohvik MADEMOISELLE Meritoni hotellis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-09-14 06:55:29
Netcat:
Pille:
Rubriik "Kokandusalane õigekeel" - menüüs oli ka MORINGOKOOK :O :O :O. Kas tahab keegi pakkuda, millega tegemist oli? :)
Meringue -> besee?
No silma järgi hinnates oli tegemist beseerulliga, nii et ma pakun, et ingliskeelne 'meringue roll' transformeerus Mademoiselle köögis müstilisel kombel moringorulliks (ilmselt tundus 'beseerull' liiga tavaline? :))

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2009-09-14 10:30:44
Pille:
* valida oli 'naiste portsjon' ja 'meeste portsjon'. Mulle jäi mõistetamatuks selline seksistlik vahetegemine - mis "suurel portsjonil" ja "väikesel portsjonil" viga on?
Püha taevas! Pean tunnistama, et söön nii mõnigi kord päris palju, ainult see pole küll soost kinni vaid füüsilisest ja vaimsest aktiivsusest.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-09-14 11:28:00
Seenekas:
Pille:
* valida oli 'naiste portsjon' ja 'meeste portsjon'. Mulle jäi mõistetamatuks selline seksistlik vahetegemine - mis "suurel portsjonil" ja "väikesel portsjonil" viga on?
Püha taevas! Pean tunnistama, et söön nii mõnigi kord päris palju, ainult see pole küll soost kinni vaid füüsilisest ja vaimsest aktiivsusest.
Seda meiegi. Kristjan pidi kõlava selge häälega paluma endale "naiste portsjonit" (= korralik ports friikartuleid, salatit ning kaks üsna suurt, kuigi kuivetunud, lihaviilu. Täiesti tavalise korraliku lõunasöögiportsjoni kogus, kui just pole mitu tundi eelnevalt metsas/põllul tööd rüganud..). Minu arust totter, aga noh...

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Maris
Postitusi: 305
Abikokk
2009-09-30 15:46:35
Käisin minagi Viru ringi peal Madmoiselle'i kohvikus. Peamiselt ajendas mind seal peatuma siinne foorum, sest ma mõtlesin, et no ei saa see koht nii kehv olla ja selle asemel, et lasta ennast teiste kommentaaridest mõjutada, otsustasin ise kogeda. Olen siiani hämmingus, aga ikka saab küll nii kehv olla. Ma vist ei olegi kunagi nii kallis sööklas käinud. Kohviku jaoks oli ta liialt söökla stiilis, söökla jaoks oli ta liialt kallis ja soolastest toitudest ei tekkinud küll isu "midagi huvitavat" proovida. Sõimegi tüki kooki ja jõime tassi teed 70 krooni eest. Koos tellimise ja söömise-joomisega ei olnud me seal kauem kui 15 minutit, sest õdusaks istumiseks ei ole see koht loodud. Kas ma sinna kunagi veel lähen? Vaevalt küll, vähemalt nii kaua mitte kui Foorumi Bonaparte ja Vapiano oma praegustesse kohtadesse alles jäävad.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-09-30 16:02:47
Maris:
Olen siiani hämmingus, aga ikka saab küll nii kehv olla. Ma vist ei olegi kunagi nii kallis sööklas käinud. Kohviku jaoks oli ta liialt söökla stiilis, söökla jaoks oli ta liialt kallis ja soolastest toitudest ei tekkinud küll isu "midagi huvitavat" proovida.
Nõus. Oleksin pidanud tol korral täpsemalt väljenduma:
Pille:
Kui tagasi läheks, siis vaid seepärast, et asukoht on soodne ja kui istuda näoga akna suunas, siis on koht päris mõnus people-spotting jaoks.
LOE: kuigi see aknaalune "sektsioon" oli üsna kohvikulik, siis vaade saalile-köögile rikkus selle kõik ära. Ma oleks väga-väga tahtnud seal vahel vähemalt mingit puitsõrestikku või kardinat vms, mis oleks kuidagi eraldanud selle "kohviku" tollest "sööklast". Aga jah, kui istuda seljaga "söökla" poole, siis võiks ju end täitsa ära petta, et tegemist on kohvikuga :P

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-02-19 15:16:56
Edastan info: Eesti toidu nädalad Meriton Grand Conference & Spa hotellis PRESSITEADE Meriton Hotels Group OÜ 17.02.2014 Meriton Grand Conference & Spa hotellis toimuvad 17.02-07.03.2014 kohvikus Mademoiselle ja bistroos Mary Eesti toidu nädalad. Kolme nädala jooksul pakub bistroo Mary traditsioonilisi roogi Eesti köögi varasalvest. Bistroos on rikkalikku buffet kaetud tööpäevadel 12:00-15:00. Bistroo Mary klientidele on perioodil 17.02-07.03.2014 tund aega parkimist tasuta! Valik toidunädalatel pakutavast: Õrnsoola heeringas punase sibula ja hapukoorega, täidetud munad, singirullid küüslauguga, sült, marineeritud angerjas, munavõi, soolasiig, vürtsikilud, kartulisalat, rosolje, hernesupp suitsulihaga, hapukapsasupp suitsupeekoniga, ühepajatoit, kodused kotletid, kalavorm, pikkpoiss, seakoot, praekartul tilli ja punase sibulaga, hapukapsas, kamavaht ja saiavorm. Kohvikus Mademoiselle on rõhk eestipärastel küpsetistel. Menüüs on: kohupiima purukook, kohupiimarull, sefiirikorv, õunakook vahukoorega, rabarberikook maasikatega, kilupirukas, kohupiimakorp, vastlakuklid ja palju muid hõrgutisi. Kindlasti tasub külastada ka vanalinnas Pikk 29 asuvat Eesti Söögituba kus ehtsat Eesti sööki pakutakse iga päev aasta läbi. Toidunädalatele on oodatud kõik! Jätku leiba! Lisainformatsioon: Mare Terri-Voogma Turundusdirektor Meriton Hotels Group OÜ e-mail: mare@meritonhotels.com tel: 66 77 136 www.meritonhotels.com

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 >