Köögitarvikuid müüvad poed (Eestis)

Ullike
Postitusi: 335
Abikokk
2010-05-30 14:57:03
Soovitan - uuri enne Farwellist. Ostsin läinud aastal sealt Madeleine'de vormi ja nii palju ma selle eest kindlasti ei maksnud kui selles Suhkrukunstis küsitakse.

Söömine on ainuke töö, mis toidab

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-05-31 23:09:12
Kertuuu:
Tere! Leidsin sellise e-poe tordikaunistused.ee, mille valik tundub küll üsna hea ja hindadelgi ei tundi esialgu midagi viga olevat. Tahtsin küsida, kas keegi on varem ka sealt midagi tellinud ja rahule jäänud? Aitäh :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pozataja
Postitusi: 166
Abikokk
2010-06-01 11:04:48
minumeelest on seal enamasti saadaval asjad mis on müügil ka meie poodides nt selveris. veidi odavamalt. nt rufi tooted ja purustatud kommid keeksiglasuurid jms vot sokolaadipaberit pole näinud ja selliseid toiduvärve ka müügil.

Pozataja

Kertuuu
Postitusi: 6
Kokaõpilane
2010-06-01 14:20:35
jajah, tegelikult pean sama tõdema. esimese hooga ainult neid toiduvärve ja šokolaadipaberit nägingi. :P
Gea
Postitusi: 63
Kokaõpilane
2010-06-02 09:05:49
Triinpvr:
Kui ma nüüd õieti aru saan siis on tegemist tuttuue asjaga - e-pood Suhkrukunst Ma kohe ei tea mida tahta
Aitäh info eest, väga palju lahedaid asju on seal!

Toimetused köögis

Merliki
Postitusi: 6
Kokaõpilane
2010-06-13 19:59:12
Võite ka siia vaadata: koogimeister.prestabox.com :)
Silja
Postitusi: 324
Abikokk
2011-03-16 12:30:58
Kas ja kus veel Tartus peale Farwelli võiks olla sarnased ettevõtted? Ei oska kuidagi googeldada ka, et mis nimetuse alla nad võiks koonduda. Olen kuulnud Ilmatsalu tn kandis kusagil nõude laenutud ja ka muude tarvikute müük? Ehk keegi on targem.

Lavendlimesi.blogspot.com

Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2011-03-16 14:06:31
Silja:
Kas ja kus veel Tartus peale Farwelli võiks olla sarnased ettevõtted? Ei oska kuidagi googeldada ka, et mis nimetuse alla nad võiks koonduda. Olen kuulnud Ilmatsalu tn kandis kusagil nõude laenutud ja ka muude tarvikute müük? Ehk keegi on targem.
Silja, jääb veidike segaseks, mis on küsimuse eesmärk? Kas soovid laenutada nõusid? Sinu poolt viidatud laenutus on livest.ee. Kiire googeldus "nõude laenutus tartus" annab reserve.ee ja noudelaenutus.ee . Ehk on abi ;)

Liisi Blogi

Silja
Postitusi: 324
Abikokk
2011-03-16 22:02:18
Liisi:
Silja:
Kas ja kus veel Tartus peale Farwelli võiks olla sarnased ettevõtted? Ei oska kuidagi googeldada ka, et mis nimetuse alla nad võiks koonduda. Olen kuulnud Ilmatsalu tn kandis kusagil nõude laenutud ja ka muude tarvikute müük? Ehk keegi on targem.
Silja, jääb veidike segaseks, mis on küsimuse eesmärk? Kas soovid laenutada nõusid? Sinu poolt viidatud laenutus on livest.ee. Kiire googeldus "nõude laenutus tartus" annab reserve.ee ja noudelaenutus.ee . Ehk on abi ;)
Ei soovi laenutada :) Lihtsalt nad pidavat ka müüma nõusid- pigem tahaks vaatama minna mida pakutakse. Palju erinevaid asju oleks vaja. Farwellis mõned põnevad asjad, aga ehk oleks kusagil veel midagi meeldivat. Näiteks tahaksin väikeseid vormikesi eraldi vormimagustoitudeks, aga pole leidnud veel sobivat tooni... Livestit ma muidugi mõtlesin ka- aitäh ;)

Lavendlimesi.blogspot.com

Blondie
Postitusi: 459
Abikokk
2011-03-17 11:24:14
Silja:
Liisi:
Silja:
Kas ja kus veel Tartus peale Farwelli võiks olla sarnased ettevõtted? Ei oska kuidagi googeldada ka, et mis nimetuse alla nad võiks koonduda. Olen kuulnud Ilmatsalu tn kandis kusagil nõude laenutud ja ka muude tarvikute müük? Ehk keegi on targem.
Silja, jääb veidike segaseks, mis on küsimuse eesmärk? Kas soovid laenutada nõusid? Sinu poolt viidatud laenutus on livest.ee. Kiire googeldus "nõude laenutus tartus" annab reserve.ee ja noudelaenutus.ee . Ehk on abi ;)
Ei soovi laenutada :) Lihtsalt nad pidavat ka müüma nõusid- pigem tahaks vaatama minna mida pakutakse. Palju erinevaid asju oleks vaja. Farwellis mõned põnevad asjad, aga ehk oleks kusagil veel midagi meeldivat. Näiteks tahaksin väikeseid vormikesi eraldi vormimagustoitudeks, aga pole leidnud veel sobivat tooni... Livestit ma muidugi mõtlesin ka- aitäh ;)
Nende sobivat tooni vormidega juhtus mul selline lugu, et leidsin need kunagi lõpuks ootamatult hoopis Koduextrast...
<< 1 | 2 | 3 >>