OMA MAITSE september 2008

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-09-10 11:18:24
Maris:
Postkastist olete ajakirja juba leidnud, aga kas seal miskit asjalikku ka lugeda on? Kas tasub osta?
Meil Oma Maitse enam ei käi mitmel erineval põhjusel (tellimus sai otsa ja suurest laiskusest pole uut teinud, Kristjan niikuinii enam restoraniarvustusi ei kirjuta, jne jne). Augustinumbrit nägin alles eelmisel nädalal, kui Kristjani ema enda oma ära andis. Aga eile helistas ta mulle üsna nõudlik-elevil toonil Stockholmi ja teatas, et selle kuu number talle väga meeldib ja seda ta mulle ei loovuta, nii et ostku ma ise endale :D

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pisi-Pisi
Postitusi: 258
Abikokk
2008-09-15 18:28:36
Ei tea, kas minu ajakiri käis Ameerikast läbi või milles asi, aga alles laupäeval jõudis minuni. Mulle see number täitsa meeldib - seeneretseptid ja päris mitmed makaroniroad tunduvad ka päris huvitavad. Samuti on minu jaoks väga hea, et traditsioonilised salatiretseptid on ära toodud :)

Pisi-Pisi on see, kes ülesoolamise hirmus soola lisamata unustab...

Betty
Postitusi: 186
Abikokk
2008-09-15 20:12:43
Mulle meeldis see kuidas Maru seentest kirjutas :D
Kardemon
Postitusi: 493
Abikokk
2008-09-16 10:48:23
Betty:
Mulle meeldis see kuidas Maru seentest kirjutas :D
seentelugu on jah innustav :) aga mulle meeldisid seal Maru küpsiste juures olevad vidinad - kannuke ja lusikas.. nii nunnud :)

http://kardemon.blogspot.com

Ussicke
Postitusi: 170
Abikokk
2008-09-21 15:59:50
Mulle meeldisid peale seeneloo veel see jutt meeste kaalulangetamisest ja asjalik arutelu "miks puhas ja rämpsainetevaba toit on luksuseks muutunud?" Kaanelugu oli ka inspireeriv nii mõneski mõttes.
<< 1 | 2 >