KREEKA KÖÖK

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-01-28 18:34:36
Ilsu:
Millega koos sööksid kreeklased kreekapärast lihapallihautist? Lambalihast ihapallides on riisi ja hautatud on nad tomatikastmes ohtra pune ja oliividega.

Ilsu, siin saad kahe noore Kreeka ema arvamuse (mõlemad on mu Edinburghi kursaõed, nüüd siis sotsioloogiadoktorid, mõlemal on 2 last, üks elab Saksamaal, üks Kreekas). Ehk on abiks.

ANNA: I and kids love those with chips. Mash potato is another option or very small pasta - yam! If you want more fancy, a nice aubergine puree would also work deliciously well

DIMITRA: Since they have rice in them, i would simply serve them with a green salad (lettuce - or other greens, cucumber, spring onions, salt, pepper, olive oil and lemon juice). Simple but tasty !!!!!!!!!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2013-01-28 23:35:17
Pille:
Ilsu:
Millega koos sööksid kreeklased kreekapärast lihapallihautist? Lambalihast ihapallides on riisi ja hautatud on nad tomatikastmes ohtra pune ja oliividega.
Ilsu, siin saad kahe noore Kreeka ema arvamuse (mõlemad on mu Edinburghi kursaõed, nüüd siis sotsioloogiadoktorid, mõlemal on 2 last, üks elab Saksamaal, üks Kreekas). Ehk on abiks. ANNA: I and kids love those with chips. Mash potato is another option or very small pasta - yam! If you want more fancy, a nice aubergine puree would also work deliciously well DIMITRA: Since they have rice in them, i would simply serve them with a green salad (lettuce - or other greens, cucumber, spring onions, salt, pepper, olive oil and lemon juice). Simple but tasty !!!!!!!!!
No super:) Ise ma mõtlesin miskit leiva/sailaist aga siis jäingi mõtlema, et kas neil seal midagi sellist traditsioonilist ongi. Kartulipuder või cipsid on mu valik sel juhul:) Need kreekapärased lihapallid said maitselt head aga peab veel retsepti natuke ümber tegema, sest algallikal oli minu arvates palju riivsaia pakutud ja pallid jäid väga.. kuidas ma nüüd ütlen...lagunevad, niiet ma pruunistaks nad järgmisel korral enne pannilt läbi.

Ilse köögis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-02-23 13:51:45
Kreeka tervishoiuministeerium soovitab vahemere dieedi puhul sellist toitumispüramiidi:

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-03-09 14:48:32
Kaks uut lemmikut Kreeka köögis: koulouria seesamirõngad: Makedoonia kandist pärit porrusiga prasotigania:

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-08-10 22:41:32

Ämm käis hiljuti Kreekas ja tõi kaasa mastikspistaatsiamöksi, millest tegin täna suvise "allveelaevajoogi" ehk "vanilia ypovrixio" (ingl. k. vanilla submarine").

Ehk panin lusikatäie mastihat klaasi sisse, valasin juurde külma vee. Siis muudkui limpsisin seda lusikat ja lõpuks, kui mastiha oli veega segunenud, jõin joogi lihtsalt ära :)

Vaata ka nt seda blogipostitust ja seda või seda.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-05-22 02:06:13

Kui keegi tahab Santorini pidusöögi teha, siis palun väga, Kalofagas.ca pakub oma Santorini õhtutel näiteks sellist:

Appetizers:

Cucumber Roll with Taramosalata, Caviar Santorini Tomato Fritters - Nami-Namis on retsept olemas Sea Bass Ceviche With Fennel, Red Onions, Citrus Dressing, Chillis

Housemade Bread

Paired with Argyros Atlantis white 2014

1st Course - Santorini Style Greek Salad With Caper Leaves, Ouzo-Soaked Rusks Paired with Argyros Assyrtiko 2014

2nd Course - Dolmades With Ground Beef, Rice, Herbs and Aromatic Tomato sauce Paired with Argyros Atlantis red 2013

Main Course - Aegean Surf & Turf with Rack of Lamb and Charred Octopus on Santorini Fava Puree, Vinsanto Wine Sauce Paired with Estate Argyros Santorini 2013

Dessert - Chocolate Salami (Kormos) paired with VinSanto of Santorini

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2016-01-04 21:20:39

Jälle Kalofagas (vt eelmist postitust ;)) - KORFU SAAR, mis oli 400 a Veneetsia võimu all ja seega on Itaalia/Veneetsia mõjutustega. 

 

Appetizers:
Stuffed Polpetes (Meatballs)
Goat Cheese Mandolato with Apricots & Nuts
Pork With Kumquat

1st Course: Fasougia me Petsalina (Bean Soup with Smoked Pork)

2nd Course: Pastitsada with Braised Rooster

Main Course: Beef Sofrito with Koronia (polenta)

Dessert: Mirmingkato Cake

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 >