Retseptikommentaarid

Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2009-03-20 16:16:23
Kui retseptide erinevus on selline väikene, nagu eesmainitud virsik vs aprikoos, siis pean ka Pille varianti nr 2 asjalikumaks- eks iga koogitegija ise teab, mis täidiseks kasutab. Poleks mõtet hoida väga mitmeid erinevaid retsepte ju. Samas, kui erinevus tuleb suurem, siis mind ei häiri, kui on sama asja kohta mitu retsepti. Ongi rohkem, mille hulgast valida endale sobivamat.
Dee
Postitusi: 360
Abikokk
2009-12-03 15:07:18
Ei osanud mujale panna seda tähelepanekut. Kui postitada retseptile kommentaar ja siis kasutada "back" ehk "tagasi"-nuppu, siis salvestab kommentaari topelt. Kasutan FF Mozillat. Täna juhtus see näiteks värske tomatitšatni all, praegu mu komm topelt seal. Ma muidu tean seda veaksest juba varasemast ja hoidun back nuppu kasutamast peale kommenteerimist, aga mõtlesin, et nüüd annan teada siia ka, äkki mu tähelepanekust abi... :)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-12-03 15:09:43
Dee:
Ei osanud mujale panna seda tähelepanekut. Kui postitada retseptile kommentaar ja siis kasutada "back" ehk "tagasi"-nuppu, siis salvestab kommentaari topelt. Kasutan FF Mozillat. Täna juhtus see näiteks värske tomatitšatni all, praegu mu komm topelt seal. Ma muidu tean seda veaksest juba varasemast ja hoidun back nuppu kasutamast peale kommenteerimist, aga mõtlesin, et nüüd annan teada siia ka, äkki mu tähelepanekust abi... :)
Tuleb vajutada nuppu "tagasi", mitte back-nuppu :) Aga ega sellest hullu pole. Ma kustutan topeltkommentaarid ära :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-12-03 15:13:00
Ja tegelikult annan ka siin teada, et nädala alguses kohtusin jälle arvutipoisiga, kes on küll olnud aeglane, aga paistab, et tubli. Ideaalis enne jõule, aga kindlasti uuest aastast on lehel uus nägu, sh on registreerunud kasutajatel võimalik märgistada oma lemmikretsepte, hinnata retsepte viiepalliskaalal, märkida retsepti juurde "teeks uuesti/ei teeks uuesti". Minu arust nägi igati šeff välja see uus tulevikuversioon :) Edaspidi on ka retseptide otsinguvorm kogu aeg silme ees jne jne.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2009-12-03 15:43:25
Pille:
Ja tegelikult annan ka siin teada, et nädala alguses kohtusin jälle arvutipoisiga, kes on küll olnud aeglane, aga paistab, et tubli. Ideaalis enne jõule, aga kindlasti uuest aastast on lehel uus nägu, sh on registreerunud kasutajatel võimalik märgistada oma lemmikretsepte, hinnata retsepte viiepalliskaalal, märkida retsepti juurde "teeks uuesti/ei teeks uuesti". Minu arust nägi igati šeff välja see uus tulevikuversioon :) Edaspidi on ka retseptide otsinguvorm kogu aeg silme ees jne jne.
Väga lahe! Kas millalgi tuleks ka selline varsioon, kus otsingutulemustes kuvataks väikest pilti retseptist? Mulle istub kuidagi rohkem pildi kui nime järgi valimine.

le D?ner

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-12-03 15:47:46
Spiidi:
Pille:
Ja tegelikult annan ka siin teada, et nädala alguses kohtusin jälle arvutipoisiga, kes on küll olnud aeglane, aga paistab, et tubli. Ideaalis enne jõule, aga kindlasti uuest aastast on lehel uus nägu, sh on registreerunud kasutajatel võimalik märgistada oma lemmikretsepte, hinnata retsepte viiepalliskaalal, märkida retsepti juurde "teeks uuesti/ei teeks uuesti". Minu arust nägi igati šeff välja see uus tulevikuversioon :) Edaspidi on ka retseptide otsinguvorm kogu aeg silme ees jne jne.
Väga lahe! Kas millalgi tuleks ka selline varsioon, kus otsingutulemustes kuvataks väikest pilti retseptist? Mulle istub kuidagi rohkem pildi kui nime järgi valimine.
Just. Kuvatakse väikest pilti (kui see olemas on). Umbes nii, nagu praegu nt selles rubriigis (aga lisaks kuvatakse ka liiki ning kogust).

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2009-12-03 15:55:50
Väga super! :) Ootan juba ärevusega.

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2009-12-03 15:56:52
Pille:
Spiidi:
Pille:
Ja tegelikult annan ka siin teada, et nädala alguses kohtusin jälle arvutipoisiga, kes on küll olnud aeglane, aga paistab, et tubli. Ideaalis enne jõule, aga kindlasti uuest aastast on lehel uus nägu, sh on registreerunud kasutajatel võimalik märgistada oma lemmikretsepte, hinnata retsepte viiepalliskaalal, märkida retsepti juurde "teeks uuesti/ei teeks uuesti". Minu arust nägi igati šeff välja see uus tulevikuversioon :) Edaspidi on ka retseptide otsinguvorm kogu aeg silme ees jne jne.
Väga lahe! Kas millalgi tuleks ka selline varsioon, kus otsingutulemustes kuvataks väikest pilti retseptist? Mulle istub kuidagi rohkem pildi kui nime järgi valimine.
Just. Kuvatakse väikest pilti (kui see olemas on). Umbes nii, nagu praegu nt selles rubriigis (aga lisaks kuvatakse ka liiki ning kogust).
Jah, ma täpselt seda mõtlesingi. Tänud!

le D?ner

Põrnikas
Postitusi: 435
Abikokk
2009-12-03 15:57:46
Pille:
Just. Kuvatakse väikest pilti (kui see olemas on). Umbes nii, nagu praegu nt selles rubriigis (aga lisaks kuvatakse ka liiki ning kogust).
oh, sellest liigi kuvamisest, mida eelmine versioon võimaldas, olen ma täitsa puudust tundnud jään ootele :)
Dee
Postitusi: 360
Abikokk
2009-12-08 01:03:16
Pille:
Tuleb vajutada nuppu "tagasi", mitte back-nuppu :) Aga ega sellest hullu pole. Ma kustutan topeltkommentaarid ära :)
Ma olen täielik puupea. Kaua ma siin Nami-namis olen juba ringi klõpsinud, vist ikka mitu aastat? Aga hakkasin Su kommentaari järel asja uurima ja leiutasingi jalgratta ehk siis alles nüüd märkasin, et "tagasi"-nupud on ju igal pool, kus vaja... Minu viga, vabandust. :)
<< 1 | 2 >