foorumi postitused

Edith
Postitusi: 218
Abikokk
2008-08-07 15:28:49
kõigepealt tahaksin öelda, et mulle väga meeldib see leht ja ka selle uus kujundus on väga sümpaatne. kiitused tegijatele. tihti lehtede uuendamine lõpeb totaalse katastroofiga kuna tulemus on jama. foorumi kasutamise käigus jäi silma selline asi. vahel on mõni teema päris pikk ja palju inimesi on sõna võtnud ning jõuda lõppu ning näha mis seisus vestlus hetkel on võtab natuke võimlemist. äkki võiks olla selline "näita viimast" nupp üleval foorumi teema juures mis siis viiks ilusasti viimasele lehele kus on uusimad komentaarid?

Kuidas teha ... ja miks? Sest ma saan

Gegegerda
Postitusi: 327
Abikokk
2008-08-07 18:31:14
Aga selline asi on ju täiesti olemas. Kui foorumi avalehelt vajutad "näita postitusi alates viimasest külastusest" ja siis vajutad uued postitused ning oledki kohal.

www.gegegerda.blogspot.com

Edith
Postitusi: 218
Abikokk
2008-08-07 20:44:33
mõtlesin küll sellist konkreetse teema kohta kuigi see viimane asi aitab ka. avastasin ise ka selle alles hiljem kuna ei hakkanud esimene hetk silma.

Kuidas teha ... ja miks? Sest ma saan

Dots
Postitusi: 135
Abikokk
2008-08-07 20:55:57
Ja iga teema juures on ka olemas- uued postitused. :)
Oliivipuu
Postitusi: 144
Abikokk
2010-12-13 19:18:44
Kas see on väga halb mõte, kui soovitada postitused reastada vastupidises järjekorras. 20.lk on vanad postitused ja 1.lk on viimased postitused. Vabandan, kui ei ole hea tähelepanek! Meeldivat aasta lõppu teile soovides!
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-12-13 19:44:11
Oliivipuu:
Kas see on väga halb mõte, kui soovitada postitused reastada vastupidises järjekorras. 20.lk on vanad postitused ja 1.lk on viimased postitused. Vabandan, kui ei ole hea tähelepanek! Meeldivat aasta lõppu teile soovides!
Mõte halb see on arust minu. Vestle ei tagurpidi inimesed. :)

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Oliivipuu
Postitusi: 144
Abikokk
2010-12-20 23:21:23
Olen jälginud tennise ülekandeid ajakirjanduse vahendusel ja seal edastatakse kogu mängu käik alt üles ja on päris mugav ülevaade.Vabandan, kuid see ei ole ju ka tegelikult mingi probleem. Kel huvi, loeb kas eest taha või tagant ette! Kauneid pühi!
Kardemon
Postitusi: 493
Abikokk
2010-12-21 01:59:04
Oliivipuu:
Olen jälginud tennise ülekandeid ajakirjanduse vahendusel ja seal edastatakse kogu mängu käik alt üles ja on päris mugav ülevaade.Vabandan, kuid see ei ole ju ka tegelikult mingi probleem. Kel huvi, loeb kas eest taha või tagant ette! Kauneid pühi!
kuna on nupuke "uued postitused" iga teema juures kui sisse logida, siis minumeelest on küll nii kõige mugavam nagu praegu on.

http://kardemon.blogspot.com

Oliivipuu
Postitusi: 144
Abikokk
2010-12-21 17:51:39
Olen nõus teiega. Ma ei lugenud kõiki vihjeid, arvasin, et ega see nii lihtne ka ei ole, kuid nüüd on küll mugav seda kasutada. Kohe oledki lõpus! Tänud teile !