Vaarikad!

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2009-07-27 13:20:26
Huvitav, et siin vaarika-teemas on valdav enamus vaarika retsepte küpsetatud. Värskete vaarikate hooajal ei taha ma kindlasti ühtegi vaarikat koogi sisse panna.

le D?ner

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-07-27 13:52:20
Spiidi:
Huvitav, et siin vaarika-teemas on valdav enamus vaarika retsepte küpsetatud. Värskete vaarikate hooajal ei taha ma kindlasti ühtegi vaarikat koogi sisse panna.
Aga ei ole ju kõik!? Mina olen teinud vaarikatega panna cottat, Kaera-Jaani tiramisut ja šotlaste Cranachani. Täna hommikul tegin just vaarikatega brittide suvist marjapudingit (retsept siin). Ja ega see nüüd nii paha mõte ka pole vaarikaid koogi sisse panna, eriti kui endal vabalt hoovi pealt võtta :) Valik vaarikatega kookide-tortide retsepte Nami-Namis Valik muid vaarikadesserte Nami-Namis.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2009-07-27 16:09:10
Pille:
Aga ei ole ju kõik!? Mina olen teinud vaarikatega panna cottat, Kaera-Jaani tiramisut ja šotlaste Cranachani. Täna hommikul tegin just vaarikatega brittide suvist marjapudingit (retsept siin). Ja ega see nüüd nii paha mõte ka pole vaarikaid koogi sisse panna, eriti kui endal vabalt hoovi pealt võtta :) Valik vaarikatega kookide-tortide retsepte Nami-Namis Valik muid vaarikadesserte Nami-Namis.
Aitäh Pille! :) Koogi sisse on hea panna külmutatud vaarikaid. Mul endal ei ole kunagi olnud nii palju vaarikaid, et ma neid niisama ära süüa pole jaksanud :D Kuid jäätisekokteili sisse läheb neid suvel väääga palju. Selle brittide marjapudingu proovin küll ära!

le D?ner

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-07-29 19:34:38
Spiidi:
Selle brittide marjapudingu proovin küll ära!
See marjapuding tasub kindlasti proovimist, ülimalt marjane :) Ma panin sel korral vaarikaid-mustsõstraid pooleks (punaseid ja põldmarju polnud käepärast), jäi natuke vänge. Järgmine kord panen 600 g vaarikaid ja 300 g muid marju (või 500 vaarikaid, 200 põldmarju ja 100-200 sõstraid).

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Hexy
Postitusi: 531
Abikokk
2009-08-13 19:53:09
MInul valmisid: * šokolaadi-vaarikamuffinid - väga hea * šokolaadikorvikesed marjavahuga - väga hea * vaarikane unistus (maru) -hea * marjadega pavlova - väga hea * vaarika-kodujuustu-kondenspiimakook - väga hea

Hexy asjatab

Anu
Postitusi: 373
Abikokk
2010-07-25 15:36:25
Kellelgi Tartu kandis vaarikate üleküllust pole (tekkimas)? Tuleks korjaks endale ja pakuks selle eest raha ka. Turult ei suuda osta kuna seal kas 1. liiga kallid või 2. liiga hallitananud.
Kokkamas95
Postitusi: 781
Abikokk
2010-07-28 11:17:38
Kohupiimatort vaarikatega Mustika-vaarika kohupiim

http://kokkamas95.blogspot.com/

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >