Kas sellel retseptil on nimi ka?

JM
Postitusi: 263
Abikokk
2008-06-25 20:18:50
Mul on mõned eksperimentaalsöögid mille nime ei tea. Noh, need asjad et paned kõik asjad külmkapist kokku ja tuleb mingi söök välja. Ja siis nimetad mingi oma nimega. Kui viitsid. Ma küsin nüüd ühe väga loogilise asja kohta, kas seda kuidagi nimetatakse ka - kui panna riis ja hakkliha ahjuvormi mingi köögivilja jms lisandiga ja juustu peale ja siis ahju küpsema - oleks nagu lahtine riisipirukas aga põhja ei ole, hakklihavorm ka ei ütleks sest tomatit ja midagi rohelist on palju sees, muidu oleks nagu aasiapärane aga juust on tavaliselt mozzarella ja siis oleks nagu riisipitsa.. on sellel möginal mingi rahvusvaheline nimetus ka? Ma ei taha uskuda et ta ainult minu haige fantaasia ja maitselageduse sünnitis olla saab :D

An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field (Niels Bohr)

Katja
Postitusi: 386
Abikokk
2008-06-25 20:28:29
mmm. pole küll nimetusega (kui selline asi olemas on) kursis aga tundub vääääääga isuäratav.. kui oleks makaronidega, ütleks, et makaronivorm. eks ta siis riisi ahjuvorm ole :D

http://koogel-moogel.blogspot.com

Nämmu
Postitusi: 249
Abikokk
2008-06-25 20:49:57
Mina teen ka sageli selliseid ahjupadasid ja vormiroogi kus otsin kappidest, külmikust midagi kokku. Tavaliselt ka köögivilju, kartulit või pastat,riisi ja peale muna-piimasegu ja siis mingit juustu. Alati väga hea :P Nimesid ja eriti panna ei oska. Rohkem selle järgi mida kõige rohkem sisaldab nt riisipada või oa-singivorm jne.

Kaie

JM
Postitusi: 263
Abikokk
2008-06-25 20:55:04
Noh tegelikult meil kodus öeldakse selle kohta riisimonster :P Siis on veel lasanjemonster ja pastamonster, sõltuvalt jah peamisest koostisainest. Ülejäänud komponendid on vabatahtlikud ja varieeruvad.

An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field (Niels Bohr)

Leenilii
Postitusi: 161
Abikokk
2008-06-27 23:06:19
meil nimetatakse selliseid asju "külmkapi ülevaateks" ja need on kõigi lemmikud.
Ullike
Postitusi: 335
Abikokk
2009-03-22 18:18:16
Meil nimetatakse slliseid roogi "nädala ülevaateks" =D

Söömine on ainuke töö, mis toidab