Kajaka turg Pelgurannas, Tallinnas

Kardemon
Postitusi: 493
Abikokk
2008-08-17 22:51:20
turul on jah ka selliseid asju mida poes ei saa... aga kui juba väljaminek, siis on hea kui ühest kohast kõik kätte saab :) ma ei imesta, et pensionärid nii vaesed on - nad ju armastavad turul käia, sinna kõik see raha lähebki.... :)

http://kardemon.blogspot.com

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2008-08-18 21:27:22
vat ma selle juustu jm asjadeni ei jõudnudki, ju polnud see päev. või ma ei näinud vastavat putkat. aga mulle meeldis see silt seal turu kõrval regalias, et "teie mugavuse nimel arveldame sularahas":)

Da Vahtra Residence

PilleRiin
Postitusi: 44
Kokaõpilane
2008-08-30 19:51:45
Kajaka turul on pakendatud piimatooted kallid küll. samas lahtiselt müüdav 9-kroonine piim on täiesti okei - nii maitselt kui hinnalt. peab lihtsalt taara kaasas olema või ostma nende 2-liitrise kanistri. toorsuitsupeekon on hea ka, eriti selle kilohinnaga :) aga üldiselt on kõik veidi kallim kui nt Jaama turul, mis on minu teine põhiturg. eks käin seal, kumb parajasti teele jääb.
Katarinka
Postitusi: 11
Kokaõpilane
2008-12-11 15:53:06
Ma käin sealt suluguni juustu ja kala ostmas, suvel juurikaid ja marju. Aga saiakesed antakse eesti keeles küsides vanad.
Redfox
Postitusi: 532
Abikokk
2010-10-15 13:29:00
Kajaka turg sel kujul on nüüd minevik, panen mõned lammutamispidlid ka varsti Laanesluusija blogisse üles. Aga turg Pelgurannas kolib siseruumidesse Sitsi 26, see on mingi kunagine palvemaja. endiselt tegutseb rida putkasid, varsti needki kinni. Planeering näitab õnneks väga šikki hoonet. Osalt 9 kordne osalt mingi 2-3, sinna tuleb spordisaal ja hotell ja söögikohad ja poed ja supermarket ja keegel piljard ja võibolla suurem raamatukogu lugemissaal ( Sõle ja Pelguranna on laenamiseks parajad, ruumi kohapeal töötada neis eriti pole.) loodetavasti uus tulevane supermarket suretab Grossi poe välja, see ei meeldi mulle oma teenindusega.
Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2010-10-15 21:33:19
Redfox:
Kajaka turg sel kujul on nüüd minevik, panen mõned lammutamispidlid ka varsti Laanesluusija blogisse üles. Aga turg Pelgurannas kolib siseruumidesse Sitsi 26, see on mingi kunagine palvemaja. endiselt tegutseb rida putkasid, varsti needki kinni. Planeering näitab õnneks väga šikki hoonet. Osalt 9 kordne osalt mingi 2-3, sinna tuleb spordisaal ja hotell ja söögikohad ja poed ja supermarket ja keegel piljard ja võibolla suurem raamatukogu lugemissaal ( Sõle ja Pelguranna on laenamiseks parajad, ruumi kohapeal töötada neis eriti pole.) loodetavasti uus tulevane supermarket suretab Grossi poe välja, see ei meeldi mulle oma teenindusega.
Oh jah, läksin kah nädalavahetusel turule ja hakkasin juba autost välja ronima, kui avastasin, et kuhugi polegi minna :) Kas Sitsi 26 turu kohta midagi veel teada on? Millal alustab? See mul kõrvaltänavas, aga Sitsi tänaval maja numbriga 26 igatahes ei ole. Kusjuures Grossi poodi pole mina veel üles leidnud, kuigi olen Kari tänaval käinud juba mitu korda.

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Redfox
Postitusi: 532
Abikokk
2010-10-17 19:02:37
võibolla eksisin numbriga. turg tuleb selle kõrge valge maja taha mis sitsi ja sõle nurgal on, paekivihoonesse ja Grossi pood on natuke edasi hoovi sees sealt kus nr 3 buss peatub kui on ringi ära teinud , seal on mingi madal hoone kus on Catering firma, sealt mööda ja Grossi pood on seal hoovi keskel. Sõle tn-lt paistab ka selle poe nurgake
Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2010-10-17 20:31:49
No näed, kodule kõige lähem pood ja pole siiani üles leidnud. Nii hästi peidetud. Cateringi silti olen isegi tähele pannud. Aga turgu jääme siis huviga ootama.

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2010-10-25 15:20:46
Sitsi tänaval käivad kibedad ettevalmistustööd. Maja ette on juba sokimüüja oma letid üles löönud, aga maja sees on veel kõik lage ja pannakse alles lette-laudu üles. Küll ma ei saa aru, kuhu seal autosid parkima hakatakse, sest maja ees on ruumi kõige rohkem kümnele autole, kui sedagi. Turg asub paekivist hoones üsna Sõle-Sitsi nurga lähedal.

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2010-11-11 21:34:29
Sitsi market on nüüd avatud. Postimees

Gruusia köök on siiski üle kõige!

<< 1 | 2 >