Retsepti lisamiseks peate sisse logima!
Retsepti lisamiseks peate sisse logima!

mida tuua välismaalt?

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2008-10-05 14:41:12
Ema ja tädi käisid just hiljuti ja ise lasin endale tuua pata negra sinki, täpsemalt seda jamón ibérico de bellota. Väga hea on! Ka värskeid viigimarju võib tuua.

Zap*

Ussicke
Postitusi: 170
Abikokk
2008-10-05 15:02:09
Otsisin netist, ei leidnud midagi konkreetset, mille pilti saaks näidata - aga Hispaanias on hästi populaarne tapas ehk igasugused suupisted. Näiteks marineeritud oliivid, täidetud oliivid, piprakaunad, küpsised, oliivipasta jne, mida müüakse ka täitsa parajates purgikestes, nii et kui sihukeste põnevate imeasjade pood ette jääb, siis julgesti sisse :)
Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2008-10-06 00:08:17
Zapxpxau:
Ka värskeid viigimarju võib tuua.
Värskeid viigimarju ostsin täna turult hinnaga 70.-kilo, samas Prismas oli kilohinnaks 425.-

Zoozi tegemised

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2008-10-06 12:31:32
Zoozi:
Värskeid viigimarju ostsin täna turult hinnaga 70.-kilo, samas Prismas oli kilohinnaks 425.-
Kas Keskturult? Maitse oli kena, magus ja mahlane? Krõbedast hinnast hullemgi on see kui satud vastiku maitsega viigimarja otsa.

Zap*

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2008-10-06 15:44:23
Zapxpxau:
Zoozi:
Värskeid viigimarju ostsin täna turult hinnaga 70.-kilo, samas Prismas oli kilohinnaks 425.-
Kas Keskturult? Maitse oli kena, magus ja mahlane? Krõbedast hinnast hullemgi on see kui satud vastiku maitsega viigimarja otsa.
Ostsin Lasnamäelt Mustakivi turult, aga nägin ka Priisle turul. Olid väga ilusad, mahlased ja magusad. Vo Keskturul on ka, homme satun sinna kanti, võin vaadata. Annan siis teada.

Zoozi tegemised

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-10-06 15:46:56
Zoozi:
Zapxpxau:
Zoozi:
Värskeid viigimarju ostsin täna turult hinnaga 70.-kilo, samas Prismas oli kilohinnaks 425.-
Kas Keskturult? Maitse oli kena, magus ja mahlane? Krõbedast hinnast hullemgi on see kui satud vastiku maitsega viigimarja otsa.
Ostsin Lasnamäelt Mustakivi turult, aga nägin ka Priisle turul. Olid väga ilusad, mahlased ja magusad. Vo Keskturul on ka, homme satun sinna kanti, võin vaadata. Annan siis teada.
Väga tore, anna kindlasti teada, Zoozi. Aga siis juba siin viigimarjade teemas!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-10-14 21:53:42
Minule tuli täna külla sõbranna vanast heast Edinburghist, kaasas sellised kingitused (minu nimekirja alusel toodud): * suured ja väikesed suhkrustatud ingveritükid (? 2 pakki) - lähevad erinevate küpsetiste sisse ja niisama krõbistamiseks * kaks erinevat vanilliekstrakti pudelit - Madagaskari oma on meil vist juba neljas kahe aasta jooksul, Uganda oma on uudistoode ja tahtsin põnevusest proovida * suur pakitäis Marigoldi naturaalset puljongipulbrit, mille kiidavad heaks nii Nigella kui ka Delia :) * spetsiaalsed küpsetuspaberist vormid keeksivormi ning koogivormi jaoks - lihtsalt ülimugavad kasutada Mina olen igatahes väga rahul :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Juc
Postitusi: 629
Abikokk
2008-10-14 22:14:10
Oi, Pille, kui väärt külalised sul käivad :). Ju sa oled siis vist üks väärt võõrustaja ka, ma arvan!

http://jucjaco.blogspot.com/

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-10-15 08:52:49
Juc:
Oi, Pille, kui väärt külalised sul käivad :). Ju sa oled siis vist üks väärt võõrustaja ka, ma arvan!
Oi, aitäh, Juc :) Emma on meil juba teist korda külas (viimati 2006. novembris ehk vaid kuu pärast mu kojunaasmist), nii et kõige hullem võõrustaja ma ehk ei ole. Muidu poleks ta ju uuesti tulnud :D

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-07-06 15:28:52
Üle pika aja taas Soome minek ja sedakorda nii, et lihtsalt omas tempos toimetama, mitte kellegi juurde külasse või kuhugi konverentsile. Et siis nüüd oleks paras aeg meelde tuletada, mis on need kulinaarsed haruldused, mida meilt ei ole võimalik hankida, aga Helsingist näiteks saaks. Esimese ähmiga ei tule aga peale Mountain Dew midagi meelde...

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>