Cannellonid ehk pastatorud

Kika
Postitusi: 220
Abikokk
2008-06-17 14:46:02
mina tegin kodujuustuga. kõigepealt tegin tomatikastme- sibul, kooritud tomatid, päikesekuivatatud tomatid ja tomatipasta, basiilik, pipar, sool, suhkur. cannellonide täitmiseks segasin osa tomatikastmest kodujustuga, ülejäänud kaste läks vormi põhja ja cannellonidele peale. ahju, valmis toidule panin peale palju parmesani!
Merit
Postitusi: 57
Kokaõpilane
2008-06-30 17:28:11
Tegin kunagi sõpradele õhtusöögiks spinati ja ricottaga. Eriti mõnus (ja soodne) on kasutada Ardo purustatud spinati kuubikuid vms, hästi lihtne on torude sisse saada jne. Pilt ei ole ehk suurem asi, aga need cannellonid olid tõeline hitt! Retsept on siin

www.heatoit.com

Dash
Postitusi: 97
Kokaõpilane
2008-06-30 17:54:57
Olen korduvalt teinud ricotta, veisehakkliha ning päikesekuivatet tomatitega.
Kika
Postitusi: 220
Abikokk
2008-06-30 20:16:34
kaua te täidetud cannellone ahjus küpsetate? ma viimati küpsetasin 15 minutit ja torud läksid liiga pehmeks!:( kusjuures ma ei keetnud neid enne täitmist... varem pole seda juhtunud. huvitav, kas ma lihtsalt ostsin viimasel korral halvad torud? nime ma kahjuks ei mäleta, kollane pakk, müüakse kalamaja rimis.
Mann
Postitusi: 1446
Abikokk
2008-06-30 20:45:09
kus te ajate oma jutuga siin isu peale, kaks pakki cannellonisid seisab juba jupimat aega...
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2008-07-01 13:38:07
Kika:
kaua te täidetud cannellone ahjus küpsetate? ma viimati küpsetasin 15 minutit ja torud läksid liiga pehmeks!:( kusjuures ma ei keetnud neid enne täitmist... varem pole seda juhtunud. huvitav, kas ma lihtsalt ostsin viimasel korral halvad torud? nime ma kahjuks ei mäleta, kollane pakk, müüakse kalamaja rimis.
Mina ostan alati sinises pakis Barilla cannellonisid. Ja ahjus on ikka vast 40 minutit (ei keeda torusid enne). Barilla pasta ostmine on mul selline "mental shortcut" - avastasin ühes Itaalia supermarketis et Barilla on meil müüdavast (laiatarbe) pastast pea ainus, mis seal ka müügil on. Kui aborigeenid söövad, siis peab OK olema....
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2008-07-01 13:41:16
Ja cannellonid on meil viimasel ajal "asenduslasanje". Nüüd sain viimased koju soetatud lasanjeplaadid just ära kasutatud ja enam lasanjet ei ostagi. Mul ei ole sellist vormi, kuhu plaadid täpselt mahuksid ja seetõttu läheb alati kogu kraam paigast. Kerkib kummi ja kuivab ära või upub ja läheb känkra. Variante palju. Aga kuna lasanje lastele meeldib, siis ongi meil asenduseks cannelloni-lasanje. St sisse hakkliha-tomati-juustu kaste ja peale beshamell ja veel riivjuustu. Keegi kusagil soovitas segada kastmesse ka toorest muna. Ei tea kas sellest aga torud hoiavad ilusat vormi ja lisaks maitsele kannatavad ka peale vaadata.
Kika
Postitusi: 220
Abikokk
2008-07-01 18:03:02
Fre:
Kika:
kaua te täidetud cannellone ahjus küpsetate? ma viimati küpsetasin 15 minutit ja torud läksid liiga pehmeks!:( kusjuures ma ei keetnud neid enne täitmist... varem pole seda juhtunud. huvitav, kas ma lihtsalt ostsin viimasel korral halvad torud? nime ma kahjuks ei mäleta, kollane pakk, müüakse kalamaja rimis.
Mina ostan alati sinises pakis Barilla cannellonisid. Ja ahjus on ikka vast 40 minutit (ei keeda torusid enne). Barilla pasta ostmine on mul selline "mental shortcut" - avastasin ühes Itaalia supermarketis et Barilla on meil müüdavast (laiatarbe) pastast pea ainus, mis seal ka müügil on. Kui aborigeenid söövad, siis peab OK olema....
käisin täna linnas ja ostsin ka Barilla omad. ära proovitud ja kindel kaup. oeh, oleks mu kodupoes parem valik....
Merit
Postitusi: 57
Kokaõpilane
2008-07-01 18:12:11
Jah, mul ka Barilla vanast ajast lemmikuks jäänud. De Ceccot on ka hea, aga ma ei ole selle firma cannellonisid poes näinud. Ahjus 30-40 min, ilma keetmata.

www.heatoit.com

Dash
Postitusi: 97
Kokaõpilane
2008-07-01 20:59:38
Kasutan ka eelnevalt keetmata Barilla cannellonitorusid ning küpsetusaeg on vähemalt pool tundi.
<< 1 | 2 | 3 >>