Kokalaud

Vandiste
Postitusi: 769
Abikokk
2008-05-12 16:04:15
Kuigi siin räägitakse köögiga rahulolust/mitterahulolust, püstitaksin uue teema spetsiaalse köögi"vidina" kohta - kokalaud. Kas teil on antud abivahend köögis olemas? Kui jah, siis millist tüüpi mudel? Leiab ta tihti kasutamist? Oskate välja tuua tema head ja vead. Kuna mul on pisut vähe tööpinda, siis taoline abivahend kuluks marjaks ära (eriti kui mees on valmis selle mulle ostma :)) ja seetõttu uurin veidi tausta enne suure (ja rahaliselt raske) otsuse tegemist.
Eva
Postitusi: 771
Abikokk
2008-05-12 17:08:49
Päris tore leid. Mis hinnaklassis need lauad on? Kui kallid, siis saab ju lasta mujal ka valmis teha... Ja üks õige mees peaks ju ise tegema :)

http://www.perenaine.ee/

Hexy
Postitusi: 531
Abikokk
2008-05-12 17:12:01
päris põnev asjandus, kuigi ma arvan, et saan ka ilma selleta hakkama, a kui näeks seda elusuuruses, mõtleks äkki ringi

Hexy asjatab

Vandiste
Postitusi: 769
Abikokk
2008-05-12 17:22:01
Selle hind, mida On24.ee-s müüakse, on 5 ja poole tuhande kanti. Sahtlitega variandil on kindlasti kallim ja vähemate asjadega laual odavam. Ise tegemine oleks õige muidugi, aga ta on selline mugava poolsem. Hea, kui ta lastele sünnipäevaks pingikesed valmis saab. Ma juba pool aastat tagasi tellisin :(
Vandiste
Postitusi: 769
Abikokk
2009-03-22 20:54:08
Peaaegu aasta möödas ja mina olen õnnelik Kokalaua omanik. Täitsa värske, täna "kodustatud". Pean tunnistama, et antud lehel toodud mudelitest on see veidi erinev ehk siis seal lehel sellist mudelit ei olegi. Peal on tal mõnusalt paks ristikiudu liimpuidust tugev plaat, selle all väljatõmmatav (lõike)laud, edasi selle all 1 lai sahtel ja 2 kõrgemat sahtlit ning pudeliriiul. Külje peal on käterätihoidja ning tagaseinas (veel kinnitamata) nugadehoidja. Laud on õlitatud. 1) Eestvaade, 2) eestvaade (sahtlid lahti), 3) pealtvaade. Töökogemust veel jagada ei saa, aga kui kellelegi huvi pakub, siis hiljem küll.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-02-27 18:50:43
Selgus, et mulgi on kangesti sellist asja vaja. Vandiste, kas oled endiselt rahul? Oskad midagi öelda, millele peaksin tähelepanu pöörama? Kas on keegi teisi mudeleid proovinud?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Vandiste
Postitusi: 769
Abikokk
2014-03-06 21:15:01
Pille:
Selgus, et mulgi on kangesti sellist asja vaja. Vandiste, kas oled endiselt rahul? Oskad midagi öelda, millele peaksin tähelepanu pöörama? Kas on keegi teisi mudeleid proovinud?
Olen rahul, jätkuvalt. Mees ka, sest tema kasutab seda näiteks teleka ees kartulisalati hakkimiseks - sõidutab aga ratastega lõikalaua koha, vajutab pidurid peala ning siis vahib hakkimise ajal sporti :D Aga tähelepanekuid: 1. (väike)lastega peres ei ole tark tegu maitseainetopse neisse riiulitesse panna, kui just koristada ei taha. Samuti tuleb ettevaatlik olla selle välja tõmmatava lõikelauaga, keegi võib vastu pead saada. 2. nugadehoidja on jällegi hea, asub tagaosas, seega vastu seina ja väikesed näpud ligi ei ulatu. 3. kui sahtleid tugeva hooga tõmmata, siis võib vabalt selle stopperi ka ära kiskuda, nii et jõudu pole vaja väga rakendada (see siis jällegi laste ohutusest lähtuvalt) 4. Ära pealmise laua õlitamist unusta ;) - ma kipun seda tegema, aga õlitamata pinnale hakkab kõik paremini külge ... Praegu nagu muud meelde ei tulegi.