Jäätisekokteilid

Kika
Postitusi: 220
Abikokk
2008-05-21 22:22:32
ploomimahl ja jäätis on jah klassika! aga mulle meeldib veel nii: vaniljejäätis ja piim, sekka suvel eestimaised marjad:maasikaid, sõstrad, vaarikad... talvel banaan või mango.
Hexy
Postitusi: 531
Abikokk
2008-05-21 22:52:35
mulle meeldib ka jäätisekokteili hulka panna marju jne mis aiast saada, talvel olen rohkem tee fänn

Hexy asjatab

Betty
Postitusi: 186
Abikokk
2008-05-21 22:55:29
Lemmik on samuti ploomimehuga, aga lapsepõlvest on meeles hästi hea põldmarja-jäätisekokteil.
Katja
Postitusi: 386
Abikokk
2008-06-20 22:50:20
ploomimahlaga jäätisekokteili nautisin viimati Tartu ülikooli kohvikus. tõsine nostalgiahoog tuli peale :) ise olen teinud porgandimehuga jätsikoksi ja vahest ka lihtsalt piima ning šokolaadijäätise blenderis vahule ajanud.

http://koogel-moogel.blogspot.com

Stardust
Postitusi: 121
Abikokk
2008-06-20 23:41:20
Parima jäätisekokteili olen mina saavutanud ananassimahlaga. Ploomimahl on muidugi klassika.
Põrnikas
Postitusi: 435
Abikokk
2008-06-21 00:38:43
mina tegin oma viimase jäätisekokteili puuvilja salati ülejäägist, mille saumiksriga purustasin ja siis jäätisega segasin. lisaks jäätisele sisaldas veel pirni, banaani, aprikoosi, apelsini, rosmariini ja melissi. väga mõnus ja värske jook tuli. aga suurim lemmik on hoopiski jäätisekokteil kohviga.
Heleen
Postitusi: 302
Abikokk
2008-07-03 17:32:59
Ma pole ühegi kokteili elu sees teinud...nagu enamus sööke/jooke. Kas jäätisekokteili tegemiseks on mingit spets totsikut vaja, kus ained omavahel läbi raputada? Või saab lihtsalt komponendid kannu valada ja siis seal mingi vipsliga laiali segada.. Kas see kannaks ka jäätisekokteili nime? :rolleyes:

Armastus käib kõhu kaudu :)

JM
Postitusi: 263
Abikokk
2008-07-03 18:05:02
Ma olen olude sunnil nii ka jäätisekokteili teinud et mahla tetrapakil noaga ülemine serv maha ja siis pulgajäätisega sulber-sulber paki sees, tuli kokteil missugune :D

An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field (Niels Bohr)

Heleen
Postitusi: 302
Abikokk
2008-07-03 18:16:52
JM:
Ma olen olude sunnil nii ka jäätisekokteili teinud et mahla tetrapakil noaga ülemine serv maha ja siis pulgajäätisega sulber-sulber paki sees, tuli kokteil missugune :D
Hahahaaa.. täitsa naljakas võis olla. Kui maitse on hea, siis pole oluline kuidas see valmis, eks. :P

Armastus käib kõhu kaudu :)

JM
Postitusi: 263
Abikokk
2008-07-03 20:22:15
Heleen:
Kui maitse on hea, siis pole oluline kuidas see valmis, eks. :P
No ploomimahl oli, muidugi oli hea maitse. Minu köögis on muidu ka natuke nii natuke nii et toidu välimus ja valmistusprotsess pole just kõige primaarsemad. Eksperimentaalse elu pooldajana näeb minutehtud söök enamasti kahtlane välja ja on ka küsitavatel meetoditel kokku pandud. Kuna keegi ära pole surnud ja mõned maitse poolest mu asju väga kiidavad, julgen veel siin foorumis sõna võtta endiselt.

An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field (Niels Bohr)

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>