Loetud postitused

Amööb
Postitusi: 476
Abikokk
2008-03-08 23:46:07
Äkki oleks võimalik nii timmida, et kui sa loed mingi teema uued postitused ära, siis tumesinine ümbrik muutub uuesti halliks. Äärmiselt ebamugav on orienteeruda praegu, kust miski lugemata/loetud. Eriti nüüd, kui Pille kampaania käigus kasvab postitusi nagu seeni peale vihma :D

Gurmaan, kes loeb kaloreid on nagu prostituut, kes vaatab kella.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-03-09 09:34:22
Amööb, mulle meeldiks ka see väga, endalgi jäävad praegu mõned postitused kahe silma vahele (loomulikult on mul ääretult hea meel selle seened-pärast-vihma fenomeni pärast :) ). Kajakas juhtis ka sellele tähelepanu. Ma ise adminnimoodulis sellist varianti ei näinud, aga konsulteerin arvutipoisiga..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2008-03-24 22:56:06
Hirmus tore oleks, kui lisaks võimalusele vaadata "uusi postitusi viimasest külastusest", saaks vaadata ka "viimase 12 tunni või viimase 24 tunni postitusi". Alati ei taha sisse logida ja samuti on võimalus, et foorumisolemise ajal muidu midagi kahe silma vahele jääb.

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Nipitiri
Postitusi: 959
Abikokk
2008-03-31 00:36:33
Panin praegu tähele, et kui märkida kõik postitused loetuiks, tuleb vaheaknasse kiri "ümersuunamine". Ei häiri muidugi see b puudumine tegelikult kedagi :)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-04-10 12:02:34
Nipitiri:
Panin praegu tähele, et kui märkida kõik postitused loetuiks, tuleb vaheaknasse kiri "ümersuunamine". Ei häiri muidugi see b puudumine tegelikult kedagi :)
Nipitiri, see apsakas on nüüd parandatud! Aitäh :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com