Viited eestikeelsele Nami-namile

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-03-11 10:33:36
Ajakiri DIGI märts 2009 Ajakirjanumbri 13. leheküljel on veerg "Kokandusalast inspiratsiooni", kus esimesena leiab mainimist just Nami-Nami retseptikogu :) Nami-Nami retseptikogu on koht, kus saab alati ideid oma kulinaarse elu edendamiseks. Saidil on aktiivne foorum, kus saab teadjamate käest alati nõu küsida, kasulik kokandussõnastik ja eriti agarate kokkade jaoks iga päev uus päeva retsept. Lisaks tuuakse ära Toidutare.ee ja siis kolme tubli nami-namika, Frieda, Juci ja Spiduri blogid.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-03-20 17:00:02
Infoleht Peo- ja Pulmaleht, Märts 2009 (ilmus koos Eesti Päevalehe 16.3.2009 numbriga) Lk 7 on Mari Sarve artikkel Elutoa asemel kogunege kööki, kus muuhulgas on juttu ka sellest, kuidas me Kristjaniga koos sõpradega süüa teeme kas siis meie endi või sõprade juures.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-04-05 00:37:43
Ajakiri Naisteleht, 23-29. jaanuar 2009 (esikaanel prouad Sõnajalad): lk 44-46 artikkel Proovi midagi erilist - makaronimagustoitu!, artikli autor Kertu Sikk, retseptid Tiina Trolla, fotod Aldo Luud. Paadunud pastafännid sööksid lõuna alustuseks makaronisalatit, siis sutsu nuudlisuppi ja lõpetuseks kuhja makarone juustuga. Tegelikult sobib pasta magustoidukski! Artiklis on küsitud ka telekokk Ants Uustalu ja nami-nami.ee portaali pealiku :) Pille Petersoo arvamust..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-05-31 19:30:17
Ajakiri Naisteleht, 24-30. aprill 2009: artikkel Magus tort maisi või kartuliga?, autoriks Kertu Sikk: Magusasõbra köögis on tärklis asendamatu – selleta ei valmi vanad head piima- ja marjakissellid ega puuviljased koogid. Moodsad retseptid aga soovitavad magustoitudesse panna hoopis maisitärklist. Mis see veel on? Ma andsin jälle kommentaari kartuli- ja maisitärklise kohta..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-08-16 17:54:56
Ajakiri Kodu & Aed, august 2009 köögitoimetaja Ingrid Lepp kirjutab väikese nupukese Nami-Nami kooskokkamiste kohta. Aitäh :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-10-28 21:36:52
Ajakiri Marie Claire, november 2009 - Kristel Kossari artikkel "TOIT + INTERNET = TOIDUBLOGI", kus intervjuud on lisaks minule andnud ka Aet ja Sille. Ja mina käisin paar nädalat tagasi selle artikli jaoks ka fotograaf Herkki-Erich Merila fotostuudios. :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2009-10-28 22:20:53
Pille:
Ajakiri Marie Claire, november 2009 - Kristel Kossari artikkel "TOIT + INTERNET = TOIDUBLOGI", kus intervjuud on lisaks minule andnud ka Aet ja Sille. Ja mina käisin paar nädalat tagasi selle artikli jaoks ka fotograaf Herkki-Erich Merila fotostuudios. :)
Mina juba lugesin ja näitasin sõbrannadele ka- ei teagi miks, aga kohe uhkuse tunne oli- et näe, see ongi see nami-nami, millest koguaeg räägin ja et kohe ka artikkel ajakirjas- uhke tunne oli, väga imelik. Pille nii rõõmsalt naeratab sel pildil :)

Kätrini kokkamispäevik

Ragne
Postitusi: 860
Abikokk
2009-10-28 23:23:15
K2trin:
Pille:
Ajakiri Marie Claire, november 2009 - Kristel Kossari artikkel "TOIT + INTERNET = TOIDUBLOGI", kus intervjuud on lisaks minule andnud ka Aet ja Sille. Ja mina käisin paar nädalat tagasi selle artikli jaoks ka fotograaf Herkki-Erich Merila fotostuudios. :)
Mina juba lugesin ja näitasin sõbrannadele ka- ei teagi miks, aga kohe uhkuse tunne oli- et näe, see ongi see nami-nami, millest koguaeg räägin ja et kohe ka artikkel ajakirjas- uhke tunne oli, väga imelik. Pille nii rõõmsalt naeratab sel pildil :)
Väga lahe. Sean oma sammud homme ajakirjaleti juurde ;)

www.kokkama.ee

Aurora
Postitusi: 598
Abikokk
2010-01-12 15:27:35
Jaanuari Kodu&Aias oli ka ühe retsepti juure Nami-Namile viidatud.:)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-02-07 22:45:38
Selle nädalavahetuse Õhtulehes oli pikk artikkel toidublogidest Eestis: Toidublogid – tõeline virtuaalne kulinaariadžungel. Paberversioonis oli selle kõrval ka väike "nupp", kus pilt minust ja šokolaadikoogist. Veebis on ainult uhke pealkirjaga nupuke :) Aitäh, Katrin :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>