Cannelé, madeleine, friandi jt koogikeste vormid

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2011-02-01 14:25:42
Nii, väike prantsuskeelne guugeldus ja siin nad on: Vasest 11.70€ Alumiiniumist 5€ Tellisin sealt samast poest, müüakse ühekaupa. Täiesti usaldusväärne pood, olen vist kolm korda sealt tellinud.

Zap*

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-02-01 15:31:18
Zapxpxau:
Nii, väike prantsuskeelne guugeldus ja siin nad on: Vasest 11.70€ Alumiiniumist 5€ Tellisin sealt samast poest, müüakse ühekaupa. Täiesti usaldusväärne pood, olen vist kolm korda sealt tellinud.
Ja Sul on need alumised, eks? Igatahes suured tänud! Kui nüüd leiaks veel kuskilt friandi-vormid kah, siis oleks elu täitsa lill ;)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2011-02-01 17:56:03
Jah, mul on alumiiniumist. Väga hõlpsalt saab canneléd vormist kätte. Kui otsid neid pisikesi ristkülikukujulisi vormikesi, siis nad müüvad neid ka :P Moule ? financiers või siis Moule ? friand Üks kuue auguga on metallist, ülejäänud vist silikoonist. Aga mina valmistasin friande (financieri Austraalia sugulane) pisikestes metallist süldivormides! :O

Zap*

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-02-01 19:03:39
Zapxpxau:
Jah, mul on alumiiniumist. Väga hõlpsalt saab canneléd vormist kätte. Kui otsid neid pisikesi ristkülikukujulisi vormikesi, siis nad müüvad neid ka :P Moule ? financiers või siis Moule ? friand Üks kuue auguga on metallist, ülejäänud vist silikoonist. Aga mina valmistasin friande (financieri Austraalia sugulane) pisikestes metallist süldivormides! :O
Mind huvitavad need väikesed Austraalia sugulased ja tahaks just neid ovaalseid madalaid vorme. Uurin edasi :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2011-02-01 19:23:05
Pille:
Zapxpxau:
Jah, mul on alumiiniumist. Väga hõlpsalt saab canneléd vormist kätte. Kui otsid neid pisikesi ristkülikukujulisi vormikesi, siis nad müüvad neid ka :P Moule ? financiers või siis Moule ? friand Üks kuue auguga on metallist, ülejäänud vist silikoonist. Aga mina valmistasin friande (financieri Austraalia sugulane) pisikestes metallist süldivormides! :O
Mind huvitavad need väikesed Austraalia sugulased ja tahaks just neid ovaalseid madalaid vorme. Uurin edasi :)
Pille, kas need ovaalsed vormid, mis Farwellis müüa, ei sobi? Koduleheküljel pilt olemas. Ma ka huvitatud nendest.

Zoozi tegemised

Kristjan
Postitusi: 101
Abikokk
2011-02-02 18:42:56
Zapxpxau:
Nii, väike prantsuskeelne guugeldus ja siin nad on: Vasest 11.70€ Alumiiniumist 5€ Tellisin sealt samast poest, müüakse ühekaupa. Täiesti usaldusväärne pood, olen vist kolm korda sealt tellinud.
Tore küll, aga alumiiniumist vormide juures väike punane kiri rupture provisoire (eestlased on kindlasti puhta töö teinud). Teisel saidil jälle maksab 8,2 EUR tk ja kolmandal, kus hind odavam, on transport Eestisse 179 EUR!!! Need prantslased... Jätkan otsinguid.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-02-26 10:04:59
Pille:
Zapxpxau:
Jah, mul on alumiiniumist. Väga hõlpsalt saab canneléd vormist kätte. Kui otsid neid pisikesi ristkülikukujulisi vormikesi, siis nad müüvad neid ka :P Moule ? financiers või siis Moule ? friand Üks kuue auguga on metallist, ülejäänud vist silikoonist. Aga mina valmistasin friande (financieri Austraalia sugulane) pisikestes metallist süldivormides! :O
Mind huvitavad need väikesed Austraalia sugulased ja tahaks just neid ovaalseid madalaid vorme. Uurin edasi :)
Minul on nüüd 2 kaheksa-augulist silikoonist friandi-vormi :) Homme hakkan friande küpsetama :P

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-03-04 12:37:16
Sweedie:
Zapxpxau:
Sweedie 11.2.2011:
Tere, Otsisin Pariisist pärast kokanduskursust taga suurte madeleine'de vormi ning ei leidnud. Nüüd Eestis olen puhta masenduses... on äkki keegi teadlik kust leiab: MÕISTLIKU hinnaga madeleine'de vormi. Farwellist selle 800 eek eest ei ole nõus tellima. Ei taha pisikesi silikoonist vaid neid suuremaid, mis oleks roostevabast vormis või vähemalt miskis teflonisarnases. Otsisin Tallinnast neid kõikvõimalikest poodidest ja no ei leia... Vorm näeb välja selline: http://www.kitchenfantasy.com/images/2499.jpg Keegi targem kindlalt oskab aidata...
Mul on täpselt selline. Ostsin aastaid-kolm tagasi Kiika Kööki poest. Siis maksis midagi 250 eeku vms.
Tänan, tundub, et mõistlik oleks neile Tartu poodi helistada ja küsida, kas neil seal seda on... ja äkki hoiavad mulle ühe alles kuni tervis tagasi saabub... aitäh!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 >