Delimano Stone Legend CopperLUX

Nami-Nami looja ja eestvedaja Pille on Delimano uus "reklaaminägu" ning sel hooajal võid näha Pillet uusi Stone Legend CopperLUX panne tutvustamas nii teles kui ka trükimeedias.

Pille on ise erinevaid Delimano CopperLUX panne kasutanud nüüdseks paar kuud ning väga rahule jäänud! 

TopShopkes on Delimano toodete edasimüüja Eestis,  tutvustab Stone Legend CopperLUX tootesarja veidi lähemalt:  

Legend on tagasi uue välimusega

Delimano™ Stone Legend – küpsetusnõud, mis on muutnud toiduvalmistamise lihtsamaks ja tervislikumaks rohkem kui kolmele miljonile inimesele, kes selle ostsid – on tagasi! Kuid see on uue välimuse ja uute omadustega ning oleme veendunud, et see saab veelgi populaarsemaks miljonite kokkade seas kogu maailmas.

 • Vaskosakesed soojenevad kiiresti, mistõttu vajavad pannid täiuslikuks küpsetamiseks vähem energiat.
 • Emailkatte klaasjate omaduste tõttu on see mittepoorne ja väldib seente, bakterite või mustuse levikut ning ei ima lõhnasid.
 • Äärmiselt kulumiskindel ja seega ülimalt ohutu kate.
 • Kiviosakesed talletavad soojust ja soojendavad toitu järk-järgult.
 • Väherasvaste toitude valmistamine vaid tilgakese õliga.
 • Mittemürgised materjalid – 100% PFOA-vaba.

Parem nii seest kui ka väljast

Kas soovite küpsetusnõusid, mis on peaaegu purunematud? Mis kestavad aastaid ja teenivad teid ustava abilisena perele toidu valmistamisel? Mis on ohutud ja sobivad kõigile pliidiplaatidele, sh induktsioonile, ning ühendavad endas traditsioonilised ja kaasaegsed omadused? Sellisel juhul on uue põlvkonna küpsetusnõud Delimano Stone Legend CopperLUX täpselt need, mida otsite.

Ehtsate kiviosakestega uut panni Delimano Stone Legend täiustati ehtsate vaskosakestega. Vask juhib teiste materjalidega võrreldes kõige paremini soojust ning on ülihea elektri- ja soojusjuht. Seega võimaldavad pannid Stone Legend CopperLUX küpsetada kiiremini ja väiksema energiakuluga.  

Delimano™ Stone Legend küpsetusnõude konstruktsioon

 1. Värviline emailkiht terasel teise kihina
 2. Alumine emailkiht terasel esimese kihina
 3. Kvaliteetne teras
 4. Sisemine emailkiht terasel esimese kihina
 5. Sisemine emailkiht terasel teise kihina
 6. Quantanium®-i mittenakkuv kate esimese kihina
 7. Quantanium®-i mittenakkuv kate teise kihina koos vask- ja ehtsate kiviosakestega
 8. Quantanium®-i mittenakkuv kate kolmanda kihina

Erilised küpsetusnõud ei vaja erihooldust

Email on korrosioonikindel ega hakka kunagi roostetama. Lihtsamalt öeldes tähendab see, et tervislikke roogasid on kiirem ja ohutum valmistada küpsetusnõus, mis püsib aastaid täpselt selline, nagu esimesel päeval ostes. Selle all peame silmas ka välimist vaskset välimust. Delimano Stone Legend CopperLUX säilitab oma peene, professionaalse ja prestiižse välimuse aastateks, kuna 840°C juures kuumutatud emailkiht tagab kauakestvad erksad värvid.

Vask on tuntud kui üks parimaid soojust juhtivaid elemente. Üheskoos moodustavad need suurepärase mittenakkuvuse, soojusjuhtivuse ja ühtlase soojusjaotuse kombinatsiooni. Kiviosakesed talletavad soojust ja vabastavad seda järk-järgult, hoides mahlad, vitamiinid ja maitsed toidus alles ning tagades kivil küpsetamise traditsioonilise maitse. Rohkem maitset tähendab paremat maitset!

Pille kasutas reklaamides Delimano nõusid järgmiste roogade valmistamiseks:

Kust osta?

Delimano Stone Legend CopperLUX tooteid saab osta Delimano veebipoest või TopShop kauplustest. Kauplused leiad Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus, Rakveres ja Kohtla-Järvel (vt siit).

Sisuturundus
postitatud 31.08.2018 21:48 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid