Tort isamaale 2018

Nami-Nami 10. isamaaliste tortide võistlus toimus juba novembris ning 2017. a viimasel päeval valiti kolme finalisti seast - Tiia Kõrgesaare mustasõstra-piparmünditordi, Marju Männiku muraka-kodujuustutordi ja Maris Meuse meetordi "Kirivöö" seast välja EV100 ametlik juubelitort, milleks sai Marju Männiku teos. 

Seega tänavu veebruaris me parimat torti uuesti ei vali, küll aga ootame ikka teie isamaaliste tortide pilte siia. Eriti oodatud on teie tehtud "ametlikud juubelitordid".

Kõikide osalejate vahel loosime veebruari lõpus välja toredaid auhindu! 

Auhinnad:

Nami-Nami head sõbrad Juustukuningad annavad meile viis 10-eurost kinkekaarti, mis kehtivad nii nende juustupoodides kui ka mullu sügisel Tallinnas Nautica Keskuses avatud ägedas juustukohvikus. Juustukuningate Juustukohvik on avatud iga päev 9-20, telefon on 6612005. 

Kauaaegne tordivõistluse toetaja Jutekott.ee kingib kolmele tordimeistrile oma EV100 juubelile pühendatud toreda Elagu Eesti! jutekoti:

Kolmel osalejal on võimalus võita endale Võhma Valgusevabriku tore suur Eesti ajaloo küünal, mis on osa nende Elagu Eesti! sarjast:

Kuidas lisada pilti?

Esmalt tuleb Nami-Namisse sisse logida. Kui Sa ei ole veel kasutajaks registreerunud, siis seda saad teha siin. Kui oled sisse loginud, siis otsi kohe siit postituse alt selline koht: 

Vajuta "Lisa pilt" nupule, lae pilt üles, siis sisesta oma nimi (kas kasutajanimi või pärisnimi) ja kirjuta midagi tordi kohta. Siis salvesta ja pilt ilmubki siia tordigaleriisse. 

Aitäh! 

Kommentaarid


Kadri
postitatud 05.02.2018 13:15

Tagasihoidliku kuusevõrse kaunistusega tort pojale!

liisk
postitatud 08.02.2018 22:53

Kolleegide palvel sai võidutöö tort järgi tehtud juba jaanuari alguses. Vahekihina kasutasin valmis murakamoosi, ülejäänud kihid tegin täpselt retsepti järgi.Tordi kaunistasin karamelliseeritud leivapuru ja murakatega.

EgleT
postitatud 25.02.2018 22:44

EV100 juubelitort

Pille
postitatud 02.03.2018 19:38

<p>Loosiratas on pöörlenud, õigemini küll Research Randomiser.</p> <p>Kokku esitati 39 torti ja auhinnad jagunesid järgnevalt: </br> 10-eurosed Juustukuningate kinkekaardid saavad endale <b>Tziiki, offence, geeru, Ailimari ja Liisi</b>. </br> Jutekott.ee kena rahvusliku jutekoti saavad endale <b>tiraam, Edvig ja Seville</b>. </br> Võhma Valgusevabriku kauni õdusa küünla saavad endale <b>Kadrike, Tinuli ja kerstin78</b>. </p> <p>Palju õnne kõikidele! </br> Saatke mulle aadressile info@nami-nami.ee oma lähima Smartposti aadress ja mobiilinumber. Juustukuningate kinkekaartide kättesaamisest kirjutan meilile!</p>

Vaata veel