TRÜHVEL, Telliskivi 60a, Tallinn

Petu
Postitusi: 175
Abikokk
2015-07-12 02:01:25
tundub, et sellest veel teemat ei olegi. Mis on häbiasi. Asub Telliskivis ja koduleht on ka olemas. http://truhvel.ee. Feissarist leiab ka nende lehekülje. Nagu mu kaaslane kommenteeris "nii head mereannirisotot olen mina seni saanud ainult Veneetsias." Nii hea rannakarbileem oli minu kausis viimati Siracusas. Ja nii külm valge vein ei ole ka Tallinnas väga tavaline. Lestafilee sulas suus. Menüüst leidsin kookosega vürtsika kalasupi, mida ma ei proovinud. Aga natuke tuttavalt see kõlas ja ma küsisin, kes neil süüa teeb ning mul oli õigus: Platzi peakokk ja tema meeskond. Resto oli suht tühi, kui maha arvata lauatäis soomlasi, kes tellisid erinevaid toite, mis nägid kaugelt vaadates väga head välja. Kokkuvõtteks: natuke nagu Diip. Minge ja ma loodan, et te ei kahetse.

http://www.facebook.com/peeter.raudvere

Tsheburashka
Postitusi: 187
Abikokk
2015-07-19 01:52:19
Mulle ka väga meeldis. Kuigi see mainitud kalasupp oli natuke soolane, aga muidu igati hea. Ja nende kohv oli suurepärane. Ja teenindus ja suhtumine. Ühesõnaga väga rahul ja teinekordki :)
Maias Mai
Postitusi: 35
Kokaõpilane
2015-10-11 17:15:00

Käisime viiese seltskonnaga ja kokkuvõtvalt pean tõdema, et teistkorda kahjuks enam ei läheks. Teenindus oli üsna eemalolev - alustades menüüde ootamisest, mis ei saabunud enne kui olime neid eraldi palunud kuni kummaliste naljadeni välja. Ainus rõõmuhetk teeninduses oli lauda saabunud šokolaad:)

Ka söögid jäid oodatule kõvasti alla. Näiteks veiseliha carpaccio oli pettumus, eriti võrreldes hiljutise Otepääl Mr.Jakobist saadud kogemusega; ülalpool kiidetud kalasupp ei tekitanud samuti ovatsioone (muuhulgas oli üks kolmest serveeritud sinikarbist kinni!). Mereannirisoto maitses nagu riis, millele lisatud ports räim tomatis konservi. Plussiks oli risoto suurus - sai kõhu ilusti täis. Küpsetatud tursk oli väga maitsev, aga lauda saabudes tekkis tunne, et kokk on roa juurest lisandid unustanud - taldrikus oli tükike kala ja selle all õige suts üht-teist peidus, aga täiesti miniatuurne ports:( Kõhutühjust kompenseeris maja poolt serveeritud leib, aga isegi mitme käiguga tühja kõhuga jääda on ikkagi pisut näotu. Magustoitu enam eelnevale tuginedes võtta ei tihanud. 

Ma ei ole väga pirtsakas sööja, aga me tõesti ei saanud oodatud elamust. 

 

Mereanniristottot (maitses nagu riis + räim tomatis), peedirisottot (mis sööja sõnul natuke liiga magus olevat olnud),