Buddha Lounge

Petu
Postitusi: 175
Abikokk
2015-03-30 23:04:53
ja ongi juba jupp aega lahti see. No seal, kus enne African Kithcen oli. Tulin mööda, võtsin ühe pho. Puljongi maitse oli üsna õiges suunas, ütleme nii 4-. Aga see, kuidas rohelist oli pandud (või õigemini, ei olnud pandud), selle eest üle ühe saa. Vietnamis kuulus ikka iga kausitäie juurde korralik peotäis. Nuudlid olid muidu OK ja liha ka. Vaatame, kui soojad ilmad käes ja kõik kasvab, kas siis läheb paremaks. Kuigi, münti jm on ju turul saada küll praegugi.

http://www.facebook.com/peeter.raudvere

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-06-17 13:49:23
Ma jalutan sealt pidevalt mööda, sest kasutan aeg-ajalt Rannavärava autoparklat. Suvel on neil terrass ka kohe tänaval. Logo selline:

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Tsheburashka
Postitusi: 187
Abikokk
2015-07-13 03:09:13
See koht on kergelt nagu naljanumber. Olime seal vasakpoolses ruumis (ainsad külastajad), peale meie oli suuremas saalis vast nii kümmekond inimest. Menüü toodi kiirelt, tellimuse võtmist ootasime ikka pikalt. Värsked kevadrullid tulid enne kui vein ja vesi. Kevadrullid olid ok, aga juurde serveeriti valmiskastet pudelist. Ometi on nuoc chami tegemine ülilihtne. Lisaks olime tellinud supid, mida käisime lõpuks kolm korda letis meelde tuletamas ning mis saabusid ca 45 minutit peale kevadrullide lõpetamist. Küsisime tšillikastet juurde ja peale natukest maitsestamist polnud supil viga. Kõige tipuks hakkas üks ettekandja teise peale kõikide kuuldes karjuma ning töö tegemise või tegematajätmise osas etteheiteid tegema. Piisavalt valjult, et tagumise ruumi viimasesse lauda kõik sõna-sõnalt ära kuulda.