KOCHI KOHVITUBA, Lootsi 10, Tallinn

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2013-08-29 21:47:36
Üsna sadama lähedal on ühes hoovis päris mitu restorani/trahtrit/kohvikut. Paar tükki neist on Kochi... midagi. Meie külastasime üsna huupi Kochi Kohvituba, kus pakuti lisaks kohvile-koogile ka salateid ja päevaroogi. Tänane paneeritud kala kartulipüree ja salatiga (3.90) oli täitsa tiptop. Koogid olid üldjoontes isuäratavad ja hinnad täitsa mõnusad. Üle kõige meeldis mulle koht ise – seal oli avarust ja valgust, kuid samas oli nii hubane ja mõnus. Sees oli kohe nii tore, et ei läinudki tänasel ilusal päeval terrassile istuma vaid jäime sisse. Kant on küll selline turistine ja üldse natukene imelik, aga mind võlus see kohvik igatahes ära, seda enam sattusin sinna täiesti juhuslikult. VEEBILEHT
Triin28
Postitusi: 855
Abikokk
2013-08-30 00:02:04
Kuna see koht asub minu töökohale üsna lähedal, siis olen seal nii kolleegidega einestamas käinud kui ka lõunal sõbrannaga kiirelt kokku saanud ja kohvi joonud. Teenindus on alati olnud kiire ja viisakas, toidud maitsvad. Turiste on mõnikord seal ikka väga palju, tuuakse neid ju sinna hoovi lausa busside kaupa. Koht ise on tõesti mõnus aga sattusin sinna esimest korda suve algul, sest poleks osanud sealt hoovist sellist mõnusat söögikohta oodatagi. Jääb natukene varju.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-01-27 17:24:40
Mina sattusin Kochi Kohvituppa täna esimest korda. Kui nende alkoholiladude (nii palju! nii mitu! :O :O) kohalt silm kinni pigistada, siis iseenesest jättis see kvartal/hoov väga meeldiva mulje ja kohvituba ise ka. Kohv oli hea (võtsin cappuccino), Caesari salat pani kulmu kergitama, kuigi iseenesest süüa kõlbas salat küll (lihtsalt, kulla kohvikukokad, krutoonid ja parmesan ei tee ühte salatit veel Caesari salatiks): Parkimisvõimalus kohe kohviku kõrval oli väga positiivne ja ilmselt satun sinna veel ja veel. PS Ratastooliga liiklejad - tundus, et tualettruum on vaid üleval, keerdtreppi tuleb kasutada.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2014-01-30 16:03:10
A, ei, ratastooliga tuleb minna üle õue sinna alkopoodi, sealt läheb lift teisele korrusele ja seal ongi. Mulle jättis koht ka sümpaatse mulje. Eriti kuna on nii palju valgust ja üldse ei olnud ülerahvastatud. Hinnad normaalsed, parkimine hea. Pildid siis eelmisest suvest!

Zap*