CAFĒ NOBLE, Noblessneri sadam, Tööstuse 48, Tallinn

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-06-18 00:45:48
Kolmapäeval, 19. juunil avatakse Noblessneri sadamas Café Noble ja Bagjump Activity Center. Suure suveterrassiga Café Noble avatakse ajaloolises Noblessneri jahtklubis ning hakkab tegutsema köögikubjas Juha Rantaneni käe all. Noblessneri sadam asub aadressil Tööstuse 48, sissepääs BLRT väravast.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-06-06 15:15:30
Sel suvel tegutseb Café Nobles FoodStudio meeskond eesotsas Indrek Kivisaluga. Uksed avatud alates tänasest. Vaata ka: Café Noble @ Facebook TallinnCity uudisnupp

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-06-07 18:13:14
TallinnCity käis avaõhtul pilte ka tegemas: Galerii: Cafe Noble pakub ausa ja hea Eesti toidu kõrvale imelist merevaadet

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Petu
Postitusi: 175
Abikokk
2014-07-14 19:17:39
Menüü võiks olla mitte unistamiseks, vaid selleks, et sealt saaks toite valida. Mis mõte on kaunilt kujundatud söögikaardil, kui on ainult kana? OK, no korra juhtus, aga olen teistelt ka sama juttu kuulnud. Asukoht on muidugi priceless, aga sööma ma sinna enam ei lähe. Lähen parem City Marinasse.

http://www.facebook.com/peeter.raudvere

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2014-08-14 02:07:12
Mina olen Cafe Noble'sse sattunud kahel korral. Esimene oli Merepäevade ajal, kui neil oli avatud ka kalapuhvet, kust sai kiiresti maitsva kõhutäie. Kombineerisime puhveti kiirtoitu (suitsulestad lastele kohe ette) päriskoha menüüst pärinevate toitudega. Jäime väga rahule nii suitsulestade kui praadidega. Teisel korral vedasin sinna entusiastlikult välismaise sõbra hilisele lõunale. Tulemus pmst sarnane eelmise kommentaariga - menüüst polnud peaaegu mitte midagi enam alles/saadaval. No me ei läinud sinna ju kana sööma, eksole. Niisiis võtsin mina lõhesalati ja kaaslane grillitud lõhe. Salat maksis midagi alla 10 euro ja praad veidi üle. Huumor seisnes selles, et tegu oli peaaegu identsete roogadega. Mõlemal juhul oli grillitud lõhesteik rohelise salati padjal. Minu salatile olid lisatud friteeritud kartulilaastud, prae juurde käinud kartulid olid veidi kopsakamad. Salati juures oli madalal temperatuutil hüübinud muna ja prae juures mingi hapukoore ja rohelisega kastmesurts. Praad oli taldrikul ja salat oli kausis. Niiet hoolimata suurest (algsest) sümpaatiast ei kipu ka mina enam Cafe Noble'sse tagasi.