Kirjastus KUNST kokaraamatud

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-02-21 16:11:18
Raamatus „Gluteenivaba köök” on 100 retsepti, mille on kokku pannud tuntud dietoloog Sue Shepherd. Iga retsepti saadab ind katsetada erinevate maitsetega, kuid pakkuda siiski kõrge toiteväärtusega roogasid. Raamat on varustatud kasulike näpunäidetega retseptides leiduvate toiduainete hankimiseks. „Gluteenivaba köök” on kirjutatud esmajoones inimesele, kellel on mõni toiduga seonduv häire – gluteeni- või laktoositalumatus, tsöliaakia, fruktoosi imendumise häire või ärritunud soole sündroom – ning kutsub neid rõõmu tundma mõnudest, mida pakub hea toit. Kodukokad avaldavad Sue toekatele suppidele ja pajaroogadele, hõrkudele suupistetele ja magustoitudele kindlasti tunnustust! 168 lk, hind €15.00* * ostes otse kirjastusest või tellides kodulehelt www.kirjastuskunst.ee Loe lähemalt siit

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-02-27 14:25:30
“Ma armastan heeringat ja räime juba lapsest saadik. Ma olen neid püüdnud, valmistanud ja nautinud. Ja see on üks paganama hea raamat!” Kokaraamatus “Heeringas ja räim” leiate enam kui 100 retsepti. Iga retsepti saadab tutvustav jutt, valmistamisõpetus, leidub nii uusi kui ka vanu hõrgutisi. Marineeritud heeringat ja räime, vormi- ja pajaroogi, graaviheeringat ja -räime, praetud heeringat ja räime. Retsepte, kus kasutatakse vürtsikilu ja hapuräime. Siit leiab tolle merehõbeda armastaja kõik vajaliku. Leif Mannerström on üks parimaid kalakokki Rootsis. Teda on palju tunnustatud, kiidetud ja auhinnatud. Maitse on tema elu ja oma kutsumust järgides loob ta oma Göteborgi sadamasuudmes asuva kalarestorani “Sjömagasinet” külastajaile kõige imelisemaid elamusi. 216 lk, hind €6.00* * ostes otse kirjastusest või tellides kodulehelt www.kirjastuskunst.ee Loe lähemalt siit

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Karnivoor
Postitusi: 168
Abikokk
2013-04-24 01:40:35
Pille:
“Ma armastan heeringat ja räime juba lapsest saadik. Ma olen neid püüdnud, valmistanud ja nautinud. Ja see on üks paganama hea raamat!” Kokaraamatus “Heeringas ja räim” leiate enam kui 100 retsepti. Iga retsepti saadab tutvustav jutt, valmistamisõpetus, leidub nii uusi kui ka vanu hõrgutisi. Marineeritud heeringat ja räime, vormi- ja pajaroogi, graaviheeringat ja -räime, praetud heeringat ja räime. Retsepte, kus kasutatakse vürtsikilu ja hapuräime. Siit leiab tolle merehõbeda armastaja kõik vajaliku. Leif Mannerström on üks parimaid kalakokki Rootsis. Teda on palju tunnustatud, kiidetud ja auhinnatud. Maitse on tema elu ja oma kutsumust järgides loob ta oma Göteborgi sadamasuudmes asuva kalarestorani “Sjömagasinet” külastajaile kõige imelisemaid elamusi. 216 lk, hind €6.00* * ostes otse kirjastusest või tellides kodulehelt www.kirjastuskunst.ee Loe lähemalt siit
See on väga ilus raamat ja väga toredate retseptidega. Uskumatu, mida heeringast ja räimest kõik teha saab :)