Restoran KAERAJAAN, Raekoja plats 17, Vanalinn

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-11-08 10:43:20
Kopeerin siia alustuseks FRE kurja postituse (algselt siin), sest Kaerajaani on foorumis siin-seal mainitud, aga eraldi teemat seni polnud.
Fre:
K"#@$€t! Me käisime restoranide nädala raames Kaerajaanis. Kui ma ärkasin-märkasin oli kõik välja müüdud ja kuna plaanis oli kahel korral lõunastada ühe välismaa külalisega, siis arvasin et Kaerajaan käib üheks neist kordadest kah, ikkagi välikale Eesti söök. Esiteks oli seal sisenedes päris imelik solgihais. Õnneks selles nurgas kus meie istusime, ei olnud lõhn nii tugev. Teiseks, kontrollisin just restoranide nädala kodulehelt järele lõunamenüü sisu. Nimelt serveeriti pearoana mingit kuivanud koiba, ma arvasin et kana aga sõbranna arvas et kui nii puine siis kalkun. Väga väike ja väga sportlik kalkun (vabandust kui oli mingi peen lind aga ma ei saanud aru). Küsisin veel teenindajalt üle et kas pakutav menüü on ikka seesama mis välja reklaamitud või on see muutunud. Kinnitati, et on see mis olema peab. No ja restoranide nädalal kodulehel on lõunapakkumises seakoot. Eelroog oli maitsev, aga üldiselt saab meil koolisööklas selle raha eest toekama ja mahlasema koiva. Kahel järjestikusel päeval.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Petu
Postitusi: 175
Abikokk
2012-11-08 12:07:24
minul oli umbes sama lugu, et mujale enam ei saanud, siis läksin Kaerajaani, aga õhtusöögile. Hais oli nähtavasti õhtuks ära vajunud. Söögi kvaliteedi üle ma nii jõhkralt ei kurdaks, aga ega seal üle tugeva keskmise küll midagi ei olnud, tõepoolest. Ma menüüst vaatasin, ilma restoraninädalata läheks sama kombinatsioon maksma 27 eurikut, see lööks hinna-kvaliteedi suhte ikka üksjagu paigast ära, aga noh, Raekoja platsi hinnad, Raekoja plats ongi mõeldud inimestele, kellel pole vahet, kas kulub 10 või 20 või 30 raha, mitte ainult meil, vaid ka mujal maailmas.

http://www.facebook.com/peeter.raudvere

Amanda-Riin
Postitusi: 73
Kokaõpilane
2016-01-06 11:22:20

Käisime kas Kaerajaanis, sest mõnigi teine koht oli täis ja mõnigi liiga kallis selleks õhtuks. Ootusi polnud üldse toidu osas. Sõin sealiha rukkipaneeringus. Eeldasin, et tegu leivapaneeringuga, aga oli hoopis jahu ja seega midagi iseäralist ei olnud. Aga! Nii head sealiha pole ma kunagi saanud. Naerge, kui tahate. Paneeritud sealiha. Pestoga tang.  Sõbranna sõi suppi ja ei nurisenud. Joogiks soovitati poolmagusat vahuveini "iccc". Võib-olla teinekord. Pannacotta kitsejuustuga. No see maitse mulle meeldis küll. Kitsejuust meeldib mulle pea igas asendis. Ma ei tea, kas valged klimbikesed pididki sees olema. Sõbranna sõi tiramisut. Minu arvates oli arve üsna väike.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2016-01-07 19:06:18

Amanda-Riin, "valged klimbikesed" pannacotta sees kõlavad natuke kahtlaselt ;)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com