Jaapani restoran ja toidupood MOMO (Kunderi 29, Kadriorg)

Liisabet
Postitusi: 1
Kokaõpilane
2011-12-08 20:30:55
MoMo on vastavatud veebikauplus, mis on pühendunud Jaapani toitude ning sellega seoundavate toodete peale – tegemist on esimese sellisega Eestis. Kui pakuvad huvi sealt pärit suupisted, joogid, sushi või muu vajalik Jaapani köögis toitude (okonomiyaki, yakisoba, udon jne) valmistamiseks, siis oletegi leidnud ideaalse koha, kust seda kõike leida. Praegusel hetkel on valikus umbkaudu 50 erinevat toodet ning tulevikus on kavas lisada veelgi värskeid, mõnusaid ja maitsvaid toite erinevatelt Jaapani brändidelt. Meile toob rõõmu aidata Teil leida just seda, mida vajate ning oleme alati nõus vastama kõikidele küsimustele, mis võiksid olla meie toodetega seotud. Isegi, kui tundub, et miskit on poest puudu, siis ei pea lahkuma meie juurest pettumusega! Palun võtke ühendust ja andke meile võimalus leida lahendus teie soovidele kodulehekülg: http://shop.momoya.eu/about-us/
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-12-10 15:43:42
Tõstsin kaks eraldi teemat kokku :)
Roadwaffle 18.12.2011:
Paar päeva tagasi avasid tegusad inimesed Eestis esimese Jaapani toidu veebipoe. Esialgu on valik seal veel väike, aga plaan on neil tasapisi valikut aina laiendada :) http://shop.momoya.eu/ Mina isiklikult olen hästi rõõmus nende poe üle :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-02-16 13:02:34
MoMo veebipood annab teada, et müüki on tulnud jaapani karrikuubikud: vt siia (terav) ja siia (mahe). Minul on vaid positiivsed mälestused nendest - mu Edinburghi jaapani sõbrad Mika, Ryoko jt pakkusid neid tihti ja mul endalgi oli pidevalt neid kuubikuid ühikakapis varuks. Soovitan proovida :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kairi
Postitusi: 56
Kokaõpilane
2013-01-09 00:22:49
Momo pood Kunderi tänaval on väga tore - on küll märgata, et kohalikel inimestel on peamine nõudlus sushi, soba ja tempura valmistamiseks tarviliku osas, kuid on võimalik leida ka muud põnevat. Teenindus on veatult eestikeelne ja jaapani-päraselt väga abivalmis. Soovitan kogu südamest!
Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2013-01-10 15:00:47
Noh, veatult eestikeelne alati siiski pole, aga saab hakkama. Mul juhtus nii, et soovisin jaapani pannkoogijahu, aga teenindaja ei saanud aru ja appi tulnud tüdruk ei suutnud ka asja päris selgeks teha nii et sain hoopis miski korea jahu paneerimiseks, aga mitte toda mida olin soovinud. Veider oli see, et mul oli paberi peal igaks juhuks ka jaapanikeelne nimetus kirjas, aga sellestki polnud abi. Aga noh, juhtub, enamasti olen siiski veebipoest tellinud. Ei nurise.

Zap*

Põrnikas
Postitusi: 435
Abikokk
2013-01-10 16:08:21
Mulle see pood ka meeldib, kuidagi hubane ja armas. Ehkki see 'veatu eesti keel' on natuke üle pakutud. Huvitaval kombel mul samuti hiljutine kogemus jaapani pannkoogijahuga. Küsisin kohe jaapanikeelse nimega, olemata üldseki kindel kas hääldus õige, aga tundus, et saadi aru, mida soovin. Öeldi et otsas ja pakuti asemele midagi, mis justkui peaks olema korea versioon samast asjast. Ostsingi uurimata ära, kodus avastasin, et see oli lihtsalt nisujahu maitseainetega, aga jaapani pannkoogijahus oli nagu hoopis muid asju ka. Aga see on siiani ainus negatiivsem kogemus. Järgmine kord ikka vaatan mida ostan.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-11-18 12:50:19
TallinnCity's oli väike nupuke MoMo kohta: Fotod ja video: Jaapani poest MoMo saab tükikese Aasiat

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-06-10 16:47:17
Mul on tõsised Jaapani neelud siin viimasel ajal. Loen tasapisi Michael Boothi raamatut "Beyond Sushi" ja kogu aeg tahaks ise ka mingeid jaapani roogi süüa. Kodus on varud otsakorral, nii et täna käisin Momost läbi ja täiendasin varusid.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com