Tänu Asjatundjatele

BuTi
Postitusi: 9
Kokaõpilane
2011-11-18 17:12:55
Tere Olen aastakese vaikinud, kuigi aktiivne pole ma kunagi siin olnud. Nüüd olen paar päeva sisselogimata lugenud, mis teoksil ja avastanud, et asi läheb aina paremaks, kuigi paljud head asjad ja ettevõtmised tänaseks hääbunud. Kardan, et mu jutt pole õiges alalõigus, seega vabandan. Aga! ma kohe pean kiitma minu seisukohalt võttes mu lastelaste põlvkonda, kes nii agaralt ja südamega kokkab. Olen vist varem maininud, et tunnen nii söögitegemise kui söömise vastu harrast huvi, sellega on mingil määral seotud ka minu haridus, aga eelkõige paarkümmend aastat tööd toidu tootjana, tootmise ja müügi korraldajana.... Oma põlvkonnas olen nii tuttavate kui sugulaste hulgas TEGIJA, kuid siin, nami-namis, "poisike". Mul on suur või isegi väga suur kokaraamatute valik, mida ma loen eelkõige inspiratsiooni saamiseks ja tehnoloogiliste nippide avastamiseks. Ent viimase aja parimad retseptid olen leidnud nami-namist või selle kaudu. Siinjuures tänu kõigile asja- ja huvitundjatele, nimesid nimetamata. Teid, tublisid, on palju. Pille nime peab küll eraldi välja tooma: asjatundlikkus, töökus, entusiasiasm jne. jne. kõik tublidust väljendavad omadused. Parimad soovid jätkamiseks. Nüüd minu küsimus, millele aasta tagasi otsisin vastust, lubasin ka foorumis jagada teadmisi, kuid vastust pole siiani. Juuretisega sai. Olen korduvalt teinud, kuid ei jäänud rahule. Tütrele maitseb minu nn. valge leib, mida teen rukkileiva juuretise ja saiataigna seguna. On kah! Kes ei saa või ei taha leiba süüa, siis on see mingil moel asendus, kuid see pole SEE. Samuti pole ma oma Ciabataga rahul. Olen teinud seitsmel erineval moel ja jälle pole SEE. Praegu kerkib siit retseptidest pärineva idee järgi tainas. Tulemust ei tea. Loodan, et ma ei "kao ära" jälle.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-11-18 18:25:28
BuTi:
Tere Olen aastakese vaikinud, kuigi aktiivne pole ma kunagi siin olnud. Nüüd olen paar päeva sisselogimata lugenud, mis teoksil ja avastanud, et asi läheb aina paremaks, kuigi paljud head asjad ja ettevõtmised tänaseks hääbunud.
Ma kohe uuriks, et mis head asjad ja ettevõtmised hääbunud on? Ehk annab uuesti ellu äratada, kui teaks, millest puudust tuntakse. Ühtlasi tänudsõnad heade sõnade eest.
BuTi:
Nüüd minu küsimus, millele aasta tagasi otsisin vastust, lubasin ka foorumis jagada teadmisi, kuid vastust pole siiani. Juuretisega sai. Olen korduvalt teinud, kuid ei jäänud rahule. Tütrele maitseb minu nn. valge leib, mida teen rukkileiva juuretise ja saiataigna seguna. On kah! Kes ei saa või ei taha leiba süüa, siis on see mingil moel asendus, kuid see pole SEE.
BuTi, kas sellest juuretisega muust jahust küpsetiste teemas ei olnud sobivat vastust?
BuTi:
Samuti pole ma oma Ciabataga rahul. Olen teinud seitsmel erineval moel ja jälle pole SEE. Praegu kerkib siit retseptidest pärineva idee järgi tainas. Tulemust ei tea.
Ciabatta-teema on ka olemas, jätkab seal :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

BuTi
Postitusi: 9
Kokaõpilane
2011-11-18 19:19:41
Arvasin, et tunnen tähti ja oskan neid ritta panna, kuid mu mõte läks vist rändama: 1. namist pole midagi kaduma läinud. Vastupidi. Kuid mujalt küll, mitmes valdkonnas ja mitmel maal 2. retseptid on olemas nii siin kui raamatutes, kuid MINUL jääb midagi puudu, et saavutada maitset, mida olen otsinud 3. nii või naa, täna tegelesin jõululaudade ideede otsinguga ja esialgu jäi meelde see, mis seni meeldinud. Lähevad kordamisele, aga otsin veel. Probleem on selles, et mulle meeldivad uuendused, aga peres on mõni mees kinni selles, mis laual juba olnud...
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-11-18 19:27:51
BuTi:
Arvasin, et tunnen tähti ja oskan neid ritta panna, kuid mu mõte läks vist rändama: 1. namist pole midagi kaduma läinud. Vastupidi. Kuid mujalt küll, mitmes valdkonnas ja mitmel maal .
:D Ohkan kergendatult :D Ma ciabatta-teemas jagan ehk järgmisel nädalal vihjeid, kui Hiina koolituste ettevalmistamise kõrval aega jääb ...

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com