RAKVERE: toidupoed, turud, köögitarvikute poed

Sweedie
Postitusi: 66
Kokaõpilane
2010-09-30 10:16:26
Rakveres pidi olema uhke köögitarvikute pood? Kirjutas viimane Oma Maitse uuest köögitarvikute poest Rakveres. Aga näed, enam ei mäleta täpselt, mis see pood oli, kas keegi nime mäletab ja oskab öelda, et on see ka väärt koht nt nõude ja koogivormide huvilistele? /kui otsitud koogivormi isegi Tallinnast ja Tartust ei leidnud?/

Minu hõrgutised: http://retseptikatel.blogspot.com

Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2010-09-30 10:33:54
Kas see võis olla Vaala keskuse Apelsin? :)

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

Sweedie
Postitusi: 66
Kokaõpilane
2010-09-30 11:50:56
suured tänud Silx, seda just otsisingi! *pühapäeval lähen kaema :)

Minu hõrgutised: http://retseptikatel.blogspot.com

Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2010-10-01 09:52:54
Mulle endale väga meeldib see pood, olen sealt nii mõnedki asjad hea hinnaga saanud. :)

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2010-12-07 11:29:11
Sweedie:
Rakveres pidi olema uhke köögitarvikute pood? Kirjutas viimane Oma Maitse uuest köögitarvikute poest Rakveres. Aga näed, enam ei mäleta täpselt, mis see pood oli, kas keegi nime mäletab ja oskab öelda, et on see ka väärt koht nt nõude ja koogivormide huvilistele? /kui otsitud koogivormi isegi Tallinnast ja Tartust ei leidnud?/
Külastasin eile Apesini ja olen nii vaimustatud sellest poest. Leidsin muuhulgas kauaigatsetud jalaga tordialuse ja sobiva suurusega leivavormi. Nõusid ja köögitarvikuid oli küll igasuguseid ja täitsa soodsa hinnaga. Väga positiivne emotsioon ja kindlasti külastan ka edaspidi :)

Liisi Blogi

Kribu-Kati
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2011-03-08 23:41:13
Sean ka mina oma sammud siis sinna poole :) Suur tänu.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-04-14 12:26:26
Nami-Nami sõber Oma Põrsas avas Rakveres lihapoe: fotogalerii Virumaa Teatajas

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com