Kuhu viia väliskülalised eesti toitu sööma?

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-04-09 11:35:33
Sain sellise kirja: [1quote]Mul tuleb Iisraelist külaline järgmine nädal [...] ja ta on siin küll kokku 6 päeva, kuid vahepeal lähme Rootsi kruiisile ja väga palju õhtuid mööda erinevaid söögikohti käimiseks ei jää, seega tahaks valida vbl kaks, mis oleks kindlasti väga head. Üks neist võiks olla selline, kus saab ikka konkreetselt Eestile omastest maitsetest aimu. Eks ma üldiselt neid soovitusi tean, aga pole ise kuigi palju viimasel ajal restoranides käinud.. nii et mis oleks siis ikkagi parimad? [/quote] Ma arvan, et ma olen nüüd Iisraelist pärit külaliste toitmise ekspert, kuna sain naaatukene sealsest toidukultuurist aimu 2012. a. suvel :) :) Õhtuseks ajaks soovitaksin Tallinnas antud juhul eelkõige Leib Restot - õues hetkel veel veini nautida ei saa, aga see hoov on ise nii mõnus ja meeleolukas, ja toit moodsalt kerge ja eestilik. Tunnistan, et pole ise hiljuti avatud NOAsse veel jõudnud, aga olen tuttavate toidufännide kommentaaride põhjal aru saanud, et seal on väga lahe. See merevaade ja moodsalt õhuline-kerge restoran, omapärane toit - ilmselt oleks vau-efekt garanteeritud. See on selline positsioneerime-Eesti-kindlalt-põhjamaadesse söögikoht :) Kolm Sibulat oleks ka selline mõnusa vibe'ga koht, seda siis nii lõuna ajal kui ka õhtusel ajal, aga üldsegi mitte siis eestilik. Ma olen üldiselt oma külalised alati ka Olde Hansasse viinud, aga miskipärast tundub see hetkel liiga raskepärane, sama Peppersackiga.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

OlgaKa
Postitusi: 159
Abikokk
2014-04-09 12:29:36
Leib Resto ja Aed on see koht kuhu oma väliskülalisi on ikka ja jälle viidud ning kõik on alati väga positiivselt üllatunud olnud!

Andmisrõõm on kõige suurem rõõm! Kaju Köök

<< 1 | 2 >