Eestis täistoor roosuhkrut?

Karelo
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2009-09-02 20:48:04
Tere! Tahaks teada, et kust kohast saaks Eestis seda täistoor roosuhkrut osta (mitte segamini ajada toor roosuhkruga) või puhast melassi siirupit? Sucanat, Rapadura ja Indiaanisuhkur... rohkem nimesid ma ei tea. Nägin kunagi kuskil looduspoe interneti leheküljel seda aga ei mäleta enam aadressi. Äkki keegi teab kas seda Pärnumaal on saada või üldse kuskil Eesti piirides. Ette tänades Karel
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-09-02 20:52:08
karelo:
Tere! Tahaks teada, et kust kohast saaks Eestis seda täistoor roosuhkrut osta (mitte segamini ajada toor roosuhkruga) või puhast melassi siirupit? Sucanat, Rapadura ja Indiaanisuhkur... rohkem nimesid ma ei tea. Nägin kunagi kuskil looduspoe interneti leheküljel seda aga ei mäleta enam aadressi. Äkki keegi teab kas seda Pärnumaal on saada või üldse kuskil Eesti piirides. Ette tänades Karel
Indiaanisuhkrut olen näinud Maa ökopoes (konkreetselt siis Viimsi poes). Aga sellest on paar kuud möödas, ei oska öelda, kas endiselt sortimendis on. Suur, 5- või 10-kilone pakk oli ja üsna krõbeda hinnaga muidugi.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2009-09-02 23:15:35
Minuteada oli Rapadurat ka Herne tn ökopoes - sinna võib ju nt helistada ja küsida.
Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2009-09-03 13:51:53
Herne tänava ökopoes, olen ostnud.

Profa köögipool

Karelo
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2009-09-03 17:27:56
Tänud kõigile kiire vastuse eest! Leidsin siis internetist ka selle poe lehekülje: http://www.parimpood.ee/index.php?page=shop.browse&category_id=124&option=com_phpshop&Itemid=29 Arusaamatu on ainult selle poe teine aadress... kumb ta siis huvitav on, kas müürivahe või rottermanni. Ühesõnaga tänud veelkord! Suundun varsti siis herne tänavale.
Mari-Liis
Postitusi: 593
Abikokk
2009-09-04 15:00:21
Karelo:
Arusaamatu on ainult selle poe teine aadress... kumb ta siis huvitav on, kas müürivahe või rottermanni. .
Rotermanni keskuses on kohe kindlasti, täna käisin :)

Siit nurgast ja sealt nurgast

Liiseli
Postitusi: 256
Abikokk
2009-10-24 15:12:12
Karelo:
Tere! Tahaks teada, et kust kohast saaks Eestis seda täistoor roosuhkrut osta. Äkki keegi teab kas seda Pärnumaal on saada või üldse kuskil Eesti piirides.
Natuke hiline reageering, aga Pärnus Riiamarii poes (Kuninga 3A) müüakse nii Rapadura't kui ka indiaanisuhkrut.