Tordipõhi müslist

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2009-04-10 23:23:28
Tere, sooviks teha tarretatud pealiskihtidega torti mille põhi oleks valdavalt müslist. Nimelt saab laps aastaseks ja tahaks väga teha torti mida ta võib ka süüa niipalju kui kulub... Ja mingit ebapopulaarset müslit on ka üle. Olen vaadanud erinevaid retsepte aga pole päris kindel kuidas üks või teine asi välja kukub, alates sellest et kas põhi koos püsib kuni selleni et kuidas maitseb. Namis on maasika kiivitort müslipõhjal ja seal on põhi ainult müslist ja võist. Ei tea kas see oleks OK? Veel olen näinud et põhjale lisatakse shokolaadi - see ei sobi, või siis küpsiseid. Lingitud retseptis on taaskord juhend mis on mulle mõistetamatu "peenesta müsli kilekotis" - seda ilmselt ignoreeriksin aga lihtsalt torkas silma kui minu jaoks arusaamatu nõuanne. Tänud kõigi nõuannete eest
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-04-11 08:31:10
Fre:
Lingitud retseptis on taaskord juhend mis on mulle mõistetamatu "peenesta müsli kilekotis" - seda ilmselt ignoreeriksin aga lihtsalt torkas silma kui minu jaoks arusaamatu nõuanne.
Fre, kui Sul on tavaline tervislik müsli, siis võib selle peenestamise loomulikult ära jätta. Aga kui on röstitud müsli, mis enamasti sisaldab selliseid suuremaid-krõbedamaid käntsakaid, siis need tuleks kilekotis katki tampida. Teen retseptis sellekohase täpsustuse.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2013-03-09 23:42:26
Mulle väga meeldib kasutada müslit koogipõhjas. Olen teinud müslipõhjaga näiteks seda šokolaadikooki'

Liisi Blogi