Kes on praegu foorumil?

JM
Postitusi: 263
Abikokk
2008-10-18 19:20:54
Kas meie foorumil seda võimalust ei ole, et näitaks, kes registreeritud kasutajatest parajasti liinil (online) on. Ei ole küll kriitiline informatsioon, pigem lihtsalt tore teada, kes samal ajal foorumit loevad jne :) Nii seltskondlikus mõttes vms. Või mis teised arvavad? Nami-nami jututuba on võib-olla teine mõte mida kaaluda võiks, mitte vist siia lehele integreeritult, aga näiteks miskis Eesti IRC serveris #nami-nami luua, kus reaalajas tekstisaastet toota tohiks :)

An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field (Niels Bohr)

Aurora
Postitusi: 598
Abikokk
2008-10-18 19:55:14
Aga sa ju näedki - aal vasakus nurgas on vastav märge, kas siis eemal või foorumis. Sain ma sinust ikka õigesti aru?
Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2008-10-18 21:22:37
Aurora:
Aga sa ju näedki - aal vasakus nurgas on vastav märge, kas siis eemal või foorumis. Sain ma sinust ikka õigesti aru?
JM mõtles vist ülevaatlikumas mõttes, et ühel lehel kõigi online olevate nami-namikate nimed kirjas.. Aga jah, mõnes mõttes oleks hea jah mingi reaalaja asi, nt kui mõni rumaluke (nt mina) tahab küsida, et kui kaua võib isetehtud muretainast külmkapis hoida või et kas on normaalne koogi siisse 200 ml õli valada või et kuidas neid kanakoibi ise võiks ahjus valmistada... Aga teisest küljes saab muidugi lõpuks ise ka hakkama...kuigi mõnus on targematelt küsida :)
Kardemon
Postitusi: 493
Abikokk
2008-10-19 00:02:11
Marju:
Aurora:
Aga sa ju näedki - aal vasakus nurgas on vastav märge, kas siis eemal või foorumis. Sain ma sinust ikka õigesti aru?
JM mõtles vist ülevaatlikumas mõttes, et ühel lehel kõigi online olevate nami-namikate nimed kirjas.. Aga jah, mõnes mõttes oleks hea jah mingi reaalaja asi, nt kui mõni rumaluke (nt mina) tahab küsida, et kui kaua võib isetehtud muretainast külmkapis hoida või et kas on normaalne koogi siisse 200 ml õli valada või et kuidas neid kanakoibi ise võiks ahjus valmistada... Aga teisest küljes saab muidugi lõpuks ise ka hakkama...kuigi mõnus on targematelt küsida :)
siis jääks võibolla mitmeid vajalikke teemasid foorumist välja... et keegi jututoas küsib kuidas teha jääkuubikuid ja kõik nipid mis lobisetakse, lähevad kaduma avalikkusele (neile, kes sel hetkel jututoas polnud)... aga kui need head ideed lõpuks ka foorumisse jõuaks ( kasvõi copy-paste), siis oleks tore :D

http://kardemon.blogspot.com