Kohv ja kohvi joomine

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2012-04-05 21:57:09
Pille:
Vana teema, upitan. Kadriorus, Koidula tänaval (üsna seal pargipoolses otsas) on Gourmet Coffee. Ilmselt parim kohv hetkel pealinnas, ausõna.
Pillega kahe käega nõus. Olen sellest kohast sõltuvuses - nende kohv on imeline. Samuti ilmselt parim omlett linnas. Ja Moré saiakesed ka suure suure boonusena kohapeal saadaval. Ainuke mure on vabade kohtade ja üliaeglase teenindusega - või noh, kuna maja on koguaeg pilgeni täis + vahel uksest välja ulatuv kohvi saba, siis ei suuda ka kibekiired 3 teenindajat/baristat seda mahtu mõistliku ajaga ära teenindaja.

Kätrini kokkamispäevik

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-09-23 14:34:27
Kopeerin siia 20.6.2012 tehtud postituse:
Karnivoor:
Meil on kontoris (minu jaoks) üsna joodamatut kohvi väljutav aparaat, mistõttu ostan pärast lõunat tihti kohvi kaasa. Et mitte lõunakohvile hiigelsummasid kulutada, on mul tekkinud mõned odavamad stampkohad: 1) Tallinna Kaubamaja toiduosakonna koogilett - Lavazza kohvi piimaga 0,85 eurot; 2) Bonaparte Foorumis - kohv ilma piimata 1,30, piimaga 1,60 (jah, nad tahvad ka selle tilga piima eest, mida mina tavaliselt vajan, tervelt 30senti!). Kust teie kohvi kaasa ostate? :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-04-10 14:30:46
Selline tore kohvipilt jäi internetiavarustes silma: Jagati siin lehel.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-12-03 20:13:19
Teen veidike sõbrareklaami - Nami-Nami heal toetajal Meira on üks väga hea filtrikohv, Café Arome HIENO ja nende tänavune jõuluhooaja (Winter Edition) pakend on minu arust lausa imekaunis: 500 g kohvipakk on müügil Kaupmees Kadaka C&C, Kaupmees Kivilinna C&C ja KaupmeesTartu C&C; Tallinna Kaubamajas, Stockmannis, Viimsi Marketis, Rõõmu Kaubamajas Keilas, internetikaupluses Ahoi (www.ahoi.ee). Hinnaklass jääb sinna Presidentti-kohvi kanti :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-01-24 14:11:00
Selline tore artikkel jäi silma: Brewing Up a Storm

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-06-06 15:31:53
Siin veidi põhjalikum info: Infographic: How To Drink Coffee Like A Local In Paris, Rome And Barcelona (Food Republic, ingl. k)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kokkamas95
Postitusi: 781
Abikokk
2014-08-12 12:30:08
Karamellkastmega jääkohv

http://kokkamas95.blogspot.com/

Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2014-10-14 10:24:54
Oh absoluutselt. *valab veel kruusikese*

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-10-27 17:44:19
Business Insider: The Science of the Perfect Cup of Coffee

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-02-01 17:40:12
Kohvisõbrad, kas flat white'i olete juba proovinud? Kuna välismeedia muudkui "tuututab" sellest, siis uurisin Gourmet Coffee' käest, et millega täpselt tegemist on :) "Flat white kohv on algselt Austraaliast pärit ja seal populaarsust kogunud kohvijook. Sisuliselt võib seda pidada traditsioonilise caffe latte ja cappuccino vahepealseks joogiks. Erinevus seisneb piimavahus, mis on flat white kohvi puhul väga õhukese ja siidise tekstuuriga. Traditsiooniliselt valmistatakse flat white kohvi topeltespressoga, siidine piim toob piimakohvi maitse rohkem esile kui näiteks latte või cappuccino puhul." Tallinnas pakub flat white'i näiteks NOP - olen seal paar korda proovinud, väga mõnus. Kohvisõprade lemmiku Gourmet Coffee menüüs seda küll pole, kuid baristad valmistavad seda meelsasti, kui külalisel selline soov on. Kas tead veel mõnda kohvikut siin Eestis, kus flat white menüüs on?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 >>