"Väikesed" kokad ETV-s

Mantragirl
Postitusi: 93
Kokaõpilane
2008-06-18 00:01:37
Sattusin täna ühte sellist saadet vaatama... võibolla mõned on originaalis näinud juba. Aga vaadata saab praegu http://etv.ee/arhiiv.php?id=81067 Nii kiftid olid need kokapoisid! Ja kogu see lugu pani üleüldse mõtlema selle üle, et miks ikkagi mehed on paremad kokkad? Et kui enamik naisi oskab köögis hakkama saada ja ühtteist teha, ning enamik mehi hädapärast oskab vaid makarone keeta, siis miks need üksikud mehed, kes tõepoolest enamat oskavad, teevad neile tuhandetele koduperenaistele sajakordselt silmad ette?! Maailm on küll üks tore ja kummaline paik :)
Anu
Postitusi: 373
Abikokk
2008-06-18 00:09:42
Meil on kodus ka mehed paremad kokad, kuna nad julgevad rohkem improviseerida ja katsetada. Naistest natukene julgemad. :D
Gegegerda
Postitusi: 327
Abikokk
2008-06-18 07:30:17
On jah päris muhedad poisid :D.

www.gegegerda.blogspot.com

Spidur
Postitusi: 443
Abikokk
2008-06-18 08:19:10
muudeski eluvaldkondades on paljude meeste jaoks on nende töö muust olulisem. see kajastub natuke tulemuses siis ka. meie peres köögis meespere veel erilist konkurentsi ei paku (seda tegi vast minu manala teele läinud isa) ja improvisatsiooni suhtes ollakse pigem skeptiline. mul on ntx mehega sama eriala-tema jaoks on töö ja tema kliendid väga olulised, minu jaoks on see " lõppude lõpuks ju kõigest töö". minu meelest mehed võtavad oma tööd teinekord liigagi tõsiselt. aga mage oleks, kui nad pärast kõiki neid ponnistusi veel naistest kehvemad ka oleks...

Elina tegemised

Mantragirl
Postitusi: 93
Kokaõpilane
2008-12-07 21:59:03
Kusjuures... nägin neid poisse (või vähemalt üht neist, seda aktiivsemat tüüpi kes unistas oma restorani avamisest) sel sügisel ükskord Volga restoranis Tartus. Vaatsin veel pikalt, et kui veider, et kaks pisikest poissi täitsa omapäi siukses peenes kohas. Ja jube tuttavad tundusid veel pealekauba :) Ja siis tuli meelde, kust ma neid mäletasin. Jube kift, sõid ja tänasid ettekandjat väga ja läksid siis oma teed. Fantast, et on mõnel noorel ikka siuke hobi.