Hiina kiirtoit ELEFANT, Tartu

Nämmu
Postitusi: 249
Abikokk
2008-06-16 17:23:59
Hiljuti nägin reklaami, et Võru tänaval on avatud Hiina kiirtoidukoht Elefant. Mõtlesin, et ehk telliks teinekord midagi koju aga enne nö kuulaks maad. Ma pole kunagi mingit sellist kiirsööki proovinud. Et kas keegi teist on sealt midagi tellinud? Ja kui siis kas olite rahul, mis meeldis? Ette tänades, Kaie

Kaie

M2ngutibi
Postitusi: 17
Kokaõpilane
2008-07-27 18:38:57
keegi võiks tõesti midagi asjalikku sellest kohast rääkida. Ise pole julenud sinna veel ostma minna kordagi, kuna seal saabki ainult kaasa osta, selline imepisike värk, nagu tehtaks seda kellegi kodus.
Riinyke
Postitusi: 80
Kokaõpilane
2008-11-06 19:11:19
Ma ei tea kas see koht enam eksisteerib. Varem oli neil kodulehekülg ja puha. Ükspäev tekkis vajadus sööki koju tellida ja Elefandi kodulehekülge mul enam leida ei õnnestunud. Toidud olid seal muidu suured. Sisaldasid vähe liha. Kuid liha ja riisi suhet arvesse võttes, on sealne söök ka õiglase hinnaga. Kvaliteediga võib rahule jääda. Mina telliks sealt veel midagi, kui see koht veel eksisteerib.

Keegi pole patrioot tühja kõhuga.

Stardust
Postitusi: 121
Abikokk
2008-11-06 21:08:26
Ma olen Elefantiga vaid ühel korral kokku puutunud - rohkem ei taha. Tellisime kaks nuudlirooga, kui järele läksime, laiutas neiu leti taga käsi ja ei öelnud mitte midagi. Tükk aega kokutas, lõpuks suutis suu lahti teha ja öelda, et neil on karbid otsas. Vahtisime lolli näoga otsa ja ei saanud aru, et mis me nüüd siis tegema peame. Lõpuks ütles, et ühe söögi saab kaasa anda, teist mitte. Tulimegi siis kahekesi ühe krevetiroaga ära, sest kõht oli hirmus tühi. Polnud suurem asi roog. Tänaseks päevaks peaks see koht suletud olema, jah.