ROOTSI

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-09-26 16:34:31
Anne's Food blogi Anne soovitab Vete-Katteni kohvikut. Kohviku veebileht, aadress on Kungsgatan 55 (Norrmalm, Stockholm). Kohvikut soovitab ka VisitStockholm. Järgmisel korral lähen ja uudistan!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-06-04 11:53:05
Mina olen koos 9 teise toidublogija ja -ajakirjanikuga Stockholmi-reisilt tagasi. Muljeid ja toredaid soovitusi on küllaga. Kui kohver lahti pakitud, siis muljetan-jagan.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-04-30 00:54:46
Tõstan kõik Rootsi teemad kokku: Kasutaja VERNANDA küsis 31.08.2010: "kes on käinud, kes on näinud, andke soovitusi!! mida süüa ja mida vaadata." Kasutaja TIINA vastas 31.08.2010: "Elasin Göteborgis kaks aastat ja nüüd mõtlesin ja mõtlesin ja jõudsin järeldusele, et ma ei oska kohe mitte midagi soovitada :O No Rootsi tavapärane toidupoodide valik pole suurem asi ja vaese tudengina ma väljas söömas ei käinud. Kesklinnas on turuhoone, mis on ehk põnev ja kust midagi ehedat leida võib (hinnad on seal küll suhteliselt kõrged). Göteborgis võib minna näiteks paadisõidule mööda kanaleid või sõita laevaga mõnele paljudest saartest. Põhjamaade suurim lõbustuspark Liseberg asub ka seal. Haga linnajaos võib kah olla põnev jalutada, seal on igasugu pisikesi vanakraamipoode ja antikvariaate." Kasutaja VERNANDA vastas 31.08.2013: "ohoo, kui konstruktiivne! tänud. aga mõni söögikoht, kuhu minna, või siis vastupidi, mitte mingil juhul minna?"

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 >