Mercat de la Boqueria, Barcelona

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-03-18 09:28:36
Järgmisel nädalal sõidame Hispaaniasse toidukesksele puhkusereisile ja alustame Barcelonast. Mina olen kunagi ammu (2003?) la Boquerias käinud, Kristjan mitte. Seekord läheme kenasti fotokaga ja puha, et saaks pärast teiega ka pilte jagada. Aga kas on keegi veel seal kuulsal Barcelona turul käinud?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Amööb
Postitusi: 476
Abikokk
2008-03-18 10:56:29
Mina vist olen. Seetähendab, ma olen käinud Barcelonas ning külastanud kesklinnas asuvat ühte turgu, aga mul pole aimugi, mis selle nimi võiks olla. Käisime märtsi alguses, müüdi juba maasikaid, kirsse ning sõime eriti magusat arbuusi. Igaljuhul turg oli suur ning uudistamist väärt. Pille, kui te hoonet pildistate, siis tunnen loomulikult ära :)

Gurmaan, kes loeb kaloreid on nagu prostituut, kes vaatab kella.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-03-18 11:02:53
Seesama. Täitsa kesklinnas, "kangi" all :D

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Amööb
Postitusi: 476
Abikokk
2008-03-18 11:18:11
Kusjuures, välimuselt meenutas see pigem hiiglaslikku telki :D

Gurmaan, kes loeb kaloreid on nagu prostituut, kes vaatab kella.

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2008-03-20 15:33:06
ma olen seal mitu korda käinud, pilti sai tehtud siis, kui veel digiaeg käes polnud. kõige muljetavaldavamad on ikka mereanni ja singiletid. aga sealkandis on muud toredat ka;)

Da Vahtra Residence

Monza002
Postitusi: 7
Kokaõpilane
2008-03-26 19:15:56
Mina olen ka sinna sattunud :D See oli nimelt üle-eelmisel detsembril. Ja see on ikka tõeline turg. Vähemasti minu kui algaja jaoks :D Juba see kuidas kõik asjad on välja pandud, meenutas Rimi reklaami. Ja mida kõike sealt leida võis!!!! Eriti huvitav oli veel see lett, kus lambapead, loomaajud, silmamunad ja kõik muu selline. Kohe kõrval rippusid jänesekered ja vutid(?). See oli tõeline elamus. Muidugi ka puuviljad! See ka muiudgi loomulik, kui arvestada kliimat :D Aga müüjad said ikka kõvasti vaeva näha, et mõne asja kohta seletada, mis see on ja mis maitsega. Nt kerimoia või chirimoya nagu nad ise seda hääldavad. See oli mõnus, vist ka nime pärast :P Siis olid seal mingid kiivi suurused ja moodi aga sellised roosakas-punased puuviljad. Aga nendega läksime niiöelda reklaami ohvriks, maitse polnud pooltki nii huvitav kui välimus. Aga kuidas on Pille sinu muljed?? Nüüd sul vist käidud seal.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-03-26 19:18:45
Vahva foto, Vernanda!
Monza002:
Aga kuidas on Pille sinu muljed?? Nüüd sul vist käidud seal.
Homme lendame, nii et La Boqueria turul uitame reede hommikul :D

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Monza002
Postitusi: 7
Kokaõpilane
2008-03-26 22:34:40
Jään huviga ootama :D
PilleRiin
Postitusi: 44
Kokaõpilane
2008-08-30 20:02:27
nii, ka mina käisin seal ja pidevalt. aasta oli siis 2006 ja kuuks veebruar. pilte on terve posu olemas :) väga mõnusa mulje jättis. kalavalik oli muidugi hämmastav. lambapead lihalettides tundusid algul võikad, aga pärast harjusin ära juba :P aga kaasa ostsime (suhkrustatud puuvilju, juustu) mõni kvartal eemalt St. Antoni turult. müüjad seal inglise keelt ei tonksanud, aga kõik oli odavam.
Kirsike
Postitusi: 1359
Abikokk
2009-05-09 23:17:12
Me olime seal eelmise aasta veebruaris, elasime kohe sealsamas, nii et see oli meile peaaegu et kohustuslik sealt iga hommik läbi käia. Pilte tegime küll ainult lapsele näitamiseks :(

Lindude toitmine