LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK

Vike
Postitusi: 246
Abikokk
2008-03-06 19:38:37
Restoran LA MADELEINE, Lynnwood, Pretoria Ma ei tea küll kui paljud nami-nami lugejad Lõuna-Aafrikas käivad, kuid kui satute, siis see on koht, kus saab oma kõhule ja meelele naudingu. Peakokaks Daniel Leusch, kes siis ise oma toite tutvustab (restoranis ei ole ühtegi paberil menüüd) ja veel veidi juttugi ajada jõuab. Toidud prantsusepärased, miljöö hubane.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-03-06 20:35:20
Vike:
Ma ei tea küll kui paljud nami-nami lugejad Lõuna-Aafrikas käivad, kuid kui satute, siis see on koht, kus saab oma kõhule ja meelele naudingu. Peakokaks Daniel Leusch, kes siis ise oma toite tutvustab (restoranis ei ole ühtegi paberil menüüd) ja veel veidi juttugi ajada jõuab. Toidud prantsusepärased, miljöö hubane.
No mina ei ole seal veel käinud, aga tean kindlalt, et vähemalt üks Nami-nami kasutaja on veel, kes hiljuti Lõuna-Aafrikat väisas :) Aga räägi pikemalt, miks see koht muljet avaldas. Mida hr Leusch teile pakkus ja kuidas kõik maitses. Eriti hea, kui Sul ka pilte oleks muidugi :P

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Vike
Postitusi: 246
Abikokk
2008-03-27 13:39:59
Kui tagasi Eestis olen, siis panen pildid ja pikema jutu ka. Siit maailmanurgast on on piltide veebi laadimine üks ütlemata üüratu töö :P