Nami-Nami perenaine Pille Petersoo kandideerib Riigikokku!

Nami-Nami asutaja ja peatoimetaja Pille Petersoo kandideerib märtsivalimistel sotsiaaldemokraatide nimekirjas Riigikokku. Pille poolt saab hääletada 4. valimisringkonnas ehk Harju- ja Raplamaal.

Pille Petersoo kirjutab alla kõikidele SDE 12 põhilubadusele, eriti hingelähedased on talle aga toiduteemad, mile eest ta Riigikogus ka seista plaanib.

Oma valimiskampaania lendlehes tutvustab Pille end nii:

Kes ma olen?

Sotsioloogiadoktor, kes usub teaduspõhisesse poliitikasse ja riigivalitsemisse. Nami-Nami perenaine, kolme lapse ema, hobiaednik, kolumnist. Raplamaa juurtega, pealinnas sündinud-kasvanud, õppinud Taanis, Tartus ja Šotimaal, nüüd juba tosin aastat Viimsi elanik. Isamaaliste tortide võistluse ja meeleolukate kokkamisõhtute korraldaja, mitme kokaraamatu autor, ajakirja Kodu&Aed köögitoimetaja. Sagedane külaline tele- ja raadiostuudiotes nii toidu- kui ka poliitikateemadel. MTÜ Viimsi Mõttesport asutaja.

Miks kandideerin Riigikokku?

Soovin seista kodumaise toidu väärtustamise ja toidukultuuri edendamise eest. Täisväärtuslik mahetoit ja toitumisõpetus lasteaedadesse-koolidesse. Tervislik toit olgu taskukohane kõigile. Vähem toiduraiskamist. Vähem veganluse sildistamist. Südamelähedased on laste ja noorte tervisekäitumine, haridusteemad (sh õpetajate järelkasv) ja huvitegevus, rohe- ja ringmajanduse toetamine ning mõistlik lõimumispoliitika.

 

Armastatud Nami-Nami retseptikogu alustas tegevust juba 20 aastat tagasi, 1998. a. sügisel. 

Pille on praegu Viimsi vallavolikogu kultuuri- ja spordikomisjoni liige ning kuulub Rannarahva Muuseumi nõukokku.  Kui soovid Pillega enne valimisi kohtuda, siis hoia silm peal tema kohtumiste kalendril siin.

Nami-Nami retseptikogu®
postitatud 03.03.2019 10:46 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid


Kaare
postitatud 08.02.2019 10:15

Edu Sulle, Pille! :)