Selveris Baierimaa piimatoodete ja õllede sooduskampaania!

Sel nädalal  on Selverites soodushinnad Baierimaa piimatoodetele ja jookidele. Leiad need Selverist sinise raamiga hinnasiltide juurest. 

Imekauni loodusega Baieri (saksa keeles Bayern, baieri keeles Baiern või Boarn) on Saksamaa liidumaa, kus elab ligi 12,5 miljonit inimest. Baierimaa pealinn on München, riigipiir on Austria ja Tšehhiga, läbi riigi voolavad Reini, Maini ja Doonau jõed ning Baierimaal on mitme maailmakuulsa brändi (Puma, BMW, Adidas, Siemens) peakorter.

Baierimaa on puhas sõõm inspiratsiooni oma kirka sinitaeva, kristallselgete järvede, armsate linnakeste, lumiste mäetippude ja võrratu külalislahkusega. Ajalugu mäletab germaanide tumedaid aegu läbi Wagneri ooperite ning rahvas armastab oma noorelt surnud õnnetu kuninga Ludwig II kummalist ja salapärast lossi, millest tänaseks on saanud turistide meka.

Baierlased armastavad nagu ka meie siin Eestimaal süüa toekalt ja maitsvalt - kartulit ja liha, rüübata kõrvale nende armastatud radlerit või õlut - ning selle kõige kõrval on neil igapäevasel toidualaul väga olulisel kohal piimatooted.

Osta praegu Selveritest SOODUSHINDADEGA Baierimaa tooteid ning saa osa võrratutest maitseelamustest! OTSI SINISE RAAMIGA HINNASILTE!

Mis on Baierimaa köögis nii erilist?

Baierimaa asukoht Alpi jalamitel kingib kohalikele põllumeestele suurepärased tingimused maitsva toidu valmistamiseks, kasvatamiseks ja tootmiseks. Karge mägede õhk käsikäes küllusliku päikesega, rammus ja rikkalik pinnas, lopsakas rohi ja mõõdukalt sademeid – need kõik annavad nii viljale, köögiviljadele kui sealsete lehmade piimale ainuomase ja unustamatu maitse. Baieri piimast valmistatud juustud on pikantsed, kreemjad, rikkalikud ja uskumatult maitsvad nii soolasteks kui magusateks toidunaudinguteks. Baieri õnnelike lehmade piimast valmistatud jogurtid ja desserdid kingivad igale sööjale õnnelikke hetki.

Väga suur valik erinevaid valge-ja sinihallitusjuustusid annavad palju võimalusi kokkamiseks või lihtsalt juustukandikute valmistamiseks, kõvad juustud sobivad ideaalselt salatite ja pastaroogade peale, marjaderohked jogurtid ja õhulised desserdid on suurepärased magustoidud.

Tee sinagi tutvust Baierimaa maitsetega, mis on nüüd Selverites SOODUSHINDADEGA. OTSI SINISE RAAMIGA HINNASILTE 16.10-01.11

 

Sisuturundus
postitatud 19.10.2021 14:00 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid