Baobao

Postitusi: 5

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2008-12-03 21:12:44
Jah, aitäh! Nüüd läheb küpsetamiseks :)
2008-11-18 19:03:32
Mul selline küsimus, et kui kaua läbipraetud hakkliha sügavkülmas säilib? Ostsin paar kuud tagasi titele toidu sisse panemiseks paki maheveist, aga seda on veel ikka järgi. Nüüd juba kahtlen, et kas enam kõlbabki.. Vabandan, et ehk tobe küsimus, aga kuna me mehega ise liha ei söö, siis igasugune kogemus puudub selle säilitamise ja külmutamise osas.
2008-09-09 22:32:03

Tere,

risoto on üks minu lemmikutest, eriti külmal ajal on raske midagi soojendavamat välja mõelda. Olen ka nö vedelemat sorti risoto fänn. Eestis on jah see häda, et tihti saad "millegagi segatud riisi" aga mitte risotot. See on see, et iga sai pole veel bruschetta ja iga riis risoto. Kuigi tegelikult on asjalood aastatega paranenud küll.

Absoluutseks lemmikuks on sidrunirisoto - lihtne ja hea. Kui veel iluleda, siis saab sinna koos juustu juurdesegamisega lõpus spinatilehti sisse visata.

Eestis olen kuivatatud kukeseentest ka teinud, täitsa hää! Ja sügiseti saab muidugi rohkelt söödud kõrvitsarisotot.

2008-09-03 21:22:15
Väga huvitav nimekiri :) Vaatasin ka oma elu senise menüü üle... 1. Hirveliha 2. Nõgesetee 3. Huevos rancheros (klassikaline mehhiko hommikusöök, koosneb praetud maisitortiljast ja praetud munadest tomati-tšillikastmes. Lisandiks on enamasti frijoles refritos oad, avokaadoviilud, praekartulid ja mõned tšillipiprad). 4. Böff ? la tartar 5. Krokodilliliha 6. Verivorst 7. Juustufondüü 8. Karpkala 9. Borš 10. Baba ghanoush (araabia pommupüree) 11. Kalmaarid 12. Pho (vietnami supp) 13. Maapähklivõi ja moosi võileib (PB&J sandwich, Ameerika leiutis smile) 14. Aloo gobi ehk india kartuli-lillkapsakarri 15. Hot dog tänavaputkast 16. Époisses de Bourgogne - kuulus prantsuse "haisujuust" 17. Must trühvel...olen ainult valgeid proovinud 18. Puuvilja- või marjavein, mis pole tehtud viinamarjadest 19. Aurutatud sealihasaiakesed (Steamed pork buns) 20. Pistaatsiajäätis 21. Korralik "vana kooli" tomat 22. Värsked metsamarjad 23. Nuumhane maks üks väheseid põhjuseid, miks mitte vegetaarlaseseks hakata...paraku 24. Riis ubadega (Rice and beans Ladina-Ameerika moodi; Jamaika versioon siin) 25. Sült 26. Toores Scotch Bonneti tšillipipar 27. Purgiga keedetud kondenspiim ("Dulce de leche") 28. Austrid 29. Baklaava 30. Bagna cauda dipikaste Itaaliast 31. Wasabiga maitsestatud hernekrõbuskid täitsa mõnusad olid 32. Merekarbisupp leivatainast kausis (clam chowder in a sourdough bowl) 33. Soolane lassi 34. Hapukapsas 35. Root beer float (USAs populaarne kaljalaadne ürdijook jäätise- vm vahuga) 36. Konjak ja paks sigar 37. "Clotted cream tea" - ehk inglise kellaviietee, kus saiakesele on määritud pastöriseerimata piimast valmistatud vähemalt 55% rasvasisaldusega "clotted cream" koort 38. Viinatarretis 39. Gumbo 40. Härjasaba 41. Kitsekarri (Curried goat, jamaika roog) 42. Terved satikad 43. Phaal (ülivürtsikas India karriroog, vängem, kui vindaloo) 44. Kitsepiim 45. Linnaseviski, mille pudel maksab vähemalt £60/$120 46. Kurikuulus jaapani kerakala e. fugu 47. Kana tikka masala karriroog 48. Angerjas 49. Krispy Kreme glasuuritud sõõrikud 50. Söödav merisiilik 51. Kaktusvili 52. Umeboshi (marineeritud jaapani luuvili) 53. Abalone meriteod 54. India Paneer-juust olen ise koduski teinud 55. McDonald’s Big Mac eine 56. Spätzle - Austria pastaroog 57. Dirty gin martini ehk oliiviga martini 58. Kange õlu (üle 8% ABV) 59. Poutine ehk Quebeci moodi friikartulid värske juustuga 60. Karoobapulbrist "šokolaadikrõpsud" 61. S’mores e. grillitud vahukommid šokolaadi ja küpsistega 62. Harknääre 63. Pika (ehk mittesöödavate asjade söömine; algnimekirjas oli kaoliin, mis on puhas valkjas portselanisavi; ma omavoliliselt laiendasin seda. Lugege kokandussõnastiku artiklit pika kohta. PÕhimõtteliselt tahetakse teada, kas olete savi või mulda söönud teadlikult). 64. Currywurst ehk saksa vorst karrikastmega 65. Durian 66. Konnakoivad 67. Beignets, churros, elephant ears, funnel cake ehk erinevad rasvaküpsised (Eestis läheksid arvesse ka krustaadid ja "seakõrvad"). Beignet'sid sai söödud New Orleans'is ja churroseid Barcelonas. 68. Haggis tegelikult selle koha peal ma vist veidi valetasin, sest proovida julgesin vaid nö taimetoitlaste haggist, mis tegelikult haggisena ei kvalifitseeru ilmselt.... 69. Praetud jahubanaan - juhul kui siin on ikka plantaati mõeldud? 70. Chitterlings ehk toiduks valmistet seasoolikad, või prantslaste andouillette vorst 71. Gazpacho 72. Kaaviar ja pliinid 73. Absint - Budapesti keldribaaris.. 74. Norra pruun kitsejuust Gjetost 75. Allaaetud loom (nn Roadkill) 76. Hiina liköör Baijiu 77. Hostess Fruit Pie (ameerika kook) 78. Teod 79. Lapsang souchong suitsune tee 80. Bellini - klassikaline prosecco ja virsikupüree kokteil 81. Tai Tom yum supp 82. Benediktiini munaroog 83. Pocky e. jaapani snäk (põhimõtteliselt šokolaadiga kaetud kõrsik) 84. Peakoka menüü (tasting menu) kolmetärnilises Michelini restoranis Barcelona lähistel - El Racode Can Fabes. Seal oli vist 13-14 käiku kui õigesti mäletan - kõht oli pärast väga väga täis, tegelikult oli isegi paha olla.. 85. Kobe veiseliha 86. Jäneseliha 87. Guljašš 88. Söödavad lilleõied 89. Hobuseliha - väidetaval Ungaris salaami sees oli 90. Criollo kakaoubadest šokolaad 91. Spam lihakonserv Turisti eine? 92. Pehmekestaline krabi (soft shell crab) 93. Rose harissa 94. Säga jm luised kalad (ingl k 'Catfish') 95. Mole poblano 96. Bagel & lox ehk vesikringel graavilõhega Ohh kui hää see oli ühes juudi bakery's NYs!!! 97. Lobster Thermidor 98. Polenta 99. Jamaican Blue Mountain kohv 100. Maoliha rattle snake läheb arvesse siis vist? Üle poolte proovitud... aga siiski sitikatest ilmselt loobun.
2008-07-08 17:22:53
Mul on Claudia Rodeni "A new book of Middle Eastern Food", mis on põhimõtteliselt tema vana 1968.aasta raamatu täiendatud variant. Selles on küll palju inspireerivat, suppe ja salateid olen ise teinud. Kuna meie pere kaldub kõvasti taimetoitluse poole (aga tegelikult on Lähis-Idas just taimetoite niiii palju), siis on mul ka Habeeb Salloumi'i "Classic Vegetarian Cooking from the Middle East and North Africa". Selles on tegelikult üsna palju sarnaseid retsepte (ja eks see ole ühe piirkonna puhul ka normaalne), nii et kui katsetamisjulgust on, siis saab ka teiste raamatute põhjal ise edasi kokata.