HOTOKAS, Toompuiestee 16, Tallinn

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2015-06-04 20:21:30
https://www.facebook.com/Hotokas Hotdoge pakkuv söögikoht Pööbli ja Kuldmokaga piirnevas hoovis Toompea külje all. Külastasin muidugi lapsega. Sõin siis Falafel dogi (5.60) ja laps Nacho dogi (5.20). Midagi pöörast ei olnud, aga okei. Välja arvatud, et nacho dogis sisalduv salsa oli siiski päris vürtsikas. Ja et toitu ootasime väga kaua. Eriti veel, kuna inimesi oli üsna vähe. Sees väga hubane ei tundunud (aga äkki oli asi ühes ebameeldiva moega lärmakas turistis), ilm oli ok, nii et saime väljas istuda. Võib uudishimu mõttes külastada küll, kui just kiire pole.
Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2015-06-06 17:22:30
Olen ka käinud, esimene kord sõin hommikudogi, teine päev Chicago dogi. Ei söönud kohapeal vaid jalutasin minema. Ei pidanud eriti ootama, see oli päevasel ajal. Lisandid ja sai olid head, vorst nii ja naa. Vorsti maitse oli kena, aga päris selline tugev vorst tugeva kestaga. Mul kippus sai ümbert lagunema kui üritasin vorsti järada. Arvan, et vorst võiks natuke parem olla. Mulle endale meeldivad näiteks need Saaremaa vorstid rohkem, mida kasutab R-kiosk ja Olerex.

Zap*