Veganroad

Nixie
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2013-12-17 16:24:42
Tervist! Kasutan pikemalt aega nami-nami retseptikogu ja olen selle abil palju maitsvaid toite valmistanud. Kuid nüüd, mil olen loobumas loomsetest toiduainetest, siis on nami-nami kaudu raske häid retsepte leida. Tore, et teil on võimalik otsida ainult "vegetaarrooge", kuid reaalsus on, et muna ja piimatooted ei ole taimsed ja neid tarbides põhjustame loomadele kannatusi. Ning üha enam inimesi taipab seda ja eelistavad toituda taimedest. Minu ettepanek on, et lisada otsinguvõimalus "veganroad". Teiseks täiendada veganroogade kogu. Võiksin sellesse ise panustada või kontakteeruda mõne tegijama "taimekokaga". Loodan, et saame teha koostööd, et toidulaudadel oleksid maitsvad toidud ja soovikorral ilma liha, puna ja piimata.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-12-18 01:36:34
Nixie:
Tervist! Kasutan pikemalt aega nami-nami retseptikogu ja olen selle abil palju maitsvaid toite valmistanud. Kuid nüüd, mil olen loobumas loomsetest toiduainetest, siis on nami-nami kaudu raske häid retsepte leida. Tore, et teil on võimalik otsida ainult "vegetaarrooge", kuid reaalsus on, et muna ja piimatooted ei ole taimsed ja neid tarbides põhjustame loomadele kannatusi. Ning üha enam inimesi taipab seda ja eelistavad toituda taimedest. Minu ettepanek on, et lisada otsinguvõimalus "veganroad". Teiseks täiendada veganroogade kogu. Võiksin sellesse ise panustada või kontakteeruda mõne tegijama "taimekokaga". Loodan, et saame teha koostööd, et toidulaudadel oleksid maitsvad toidud ja soovikorral ilma liha, puna ja piimata.
Hea Nixie, kui Sa oleksid natuke põhjalikumalt foorumisse ja retseptikogusse süvendenud, siis oleksid märganud, et foorumis on eraldi suur vegan-teema ja tegelikult on ka liikide seas vegan-kategooria ammu olemas ;) Panen selle teema siin kinni, vegan-toitude üle saab siis diskuteerida - ja oma põnevaid ja maitsvaid retseptiideid jagada - juba olemasolevas vegan-toitude teemas! Kõik head retseptid tõstan sealt foorumist ka retseptikogusse vajadusel.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Nixie
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2013-12-25 17:02:53
Vabandust, ma jah ei märganud, et seal liikide all on kõik variandid ilusti olemas, panin varem lihtsalt linnukese vegetaarroa ette. Väga tore, jõudu edaspidiseks!