Restoran KÄRME KÜÜLIK, Harju 7, Tallinn

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-01-29 16:22:16
Selline koht siis avatud Harju tänaval. Kas on keegi käinud? Kuidas söögid on? Kas soovitate? Facebooki lehekülg ja muidu veebileht.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Triin28
Postitusi: 855
Abikokk
2013-01-29 18:00:09
Meie firma jõuluõhtusöök toimus eelmise aasta lõpus seal. Õhkkond oli mõnus, teenindus viisakas. Eelroad olid maitsvad(kiviahjus röstitud punapeet; kitsejuust võilillesiirupi, õunabalsamico ja röstitud ciabattaga). Pearoaks valisid mõned meie seltskonnast ürtidega marineeritud lambakarree, enamikud võtsid aga pardi rinnafilee vaarika ja punaveini glasuuriga, lisandiks aurutatud köögiviljad. Üldise arvamuse kohaselt olid pearoad kehvavõitu, minu part oli seda igatahes. Maitsetu, nätske, mitte mingisugust elamust pakkuv. Samas magustoidud olid tase omaette! Tiramisu ja šokolaadi fondant vaarikajäätisega olid imemaitsvad. Samuti kohv- võin siiralt öelda, et see oli vist mu elu parim latte, mida joonud olen :) Samuti oli maitsev selline pitsapõhja meenutav saiavariant, mis oli hästi maitsestatud. Sõime kohe mitu korvitäit seda head kraami ära :)
Ressu
Postitusi: 4
Kokaõpilane
2013-03-29 10:20:38
Kärme küülik kolib hetkel. Uus asukoht peaks olema Estonia pst 5. Harju 7 kolis nüüd Kreeka Tavern Artemis, mis asus pikk tn 35 enne.
Triin28
Postitusi: 855
Abikokk
2014-01-24 18:10:53
Tundub, et Tallinnas on tegevus lõpetatud. Interneti otsing annab vaste ainult Haapsalus asuva Kärme Küüliku kohta.