USA köök ja erinevad rahvustoidud

Faebla
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2012-09-30 23:34:51
Chicago popcorn - kust leida? Sel suvel Chicagos käides sai proovitud sealset traditsioonilist popcornisegu - juustu ja karamelliga. Netist otsitud retseptide järgi sain enam-vähem aru, mida vaja võiks minna, et neid teha, aga juustumaitselise popcorniga oleks tarvis juustupulbrit Siin retsept ka. Kas keegi oskab öelda, kust sellist asja kodumaal saada võiks? Tänud juba ette!
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-10-01 11:57:39
Faebla:
Chicago popcorn - kust leida? Sel suvel Chicagos käides sai proovitud sealset traditsioonilist popcornisegu - juustu ja karamelliga. Netist otsitud retseptide järgi sain enam-vähem aru, mida vaja võiks minna, et neid teha, aga juustumaitselise popcorniga oleks tarvis juustupulbrit Siin retsept ka. Kas keegi oskab öelda, kust sellist asja kodumaal saada võiks? Tänud juba ette!
Faebla, kui Sa hirmsasti juustupulbrit tahad, siis võid ju seda valmisjahvatatud parmesanipulbrit võtta. Kuigi ma usun, et roog jääks oluliselt maitsvam, kui peale lihtsalt peenelt riivitud küpset Cheddari juustu puistada, aga seda siis viimasena.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Faebla
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2012-10-01 15:34:27
Viga tavalise juustuga on see, et ta ei jääks päris niimoodi popcorni külge.. Kuna lõpuks tuleks karamelli- ja juustumaitselised popcornid kokku segada, siis tundub mulle, et jääks kuidagi segadus..
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-10-01 15:54:18
Faebla:
Viga tavalise juustuga on see, et ta ei jääks päris niimoodi popcorni külge.. Kuna lõpuks tuleks karamelli- ja juustumaitselised popcornid kokku segada, siis tundub mulle, et jääks kuidagi segadus..
No siis midagi sellist: Synnove juustupulber? Minu arust on need ülejäänud valmisriivitud parmesanilised ka paras pulber, nii et võid ka nendega katsetada.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2023-03-11 18:11:37

Sorteerin siin vanu paberivirnu ja kätte jäi 2018. a USAs Santa Barbaras saadud postkaart, kus on soovituslik 4. juuli menüü. Panen siia ka:

Red White & BBQ 

* BBQ Brisket
* Pork Ribs
* Pasta Salad
* Grilled Corn
* Coleslaw
* Craft Beer
* Wine
* Summer Libations
* Frozen Confections

* Live Music
* Sauce-Off Competition
* Corn Hole Toss

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com