Kursus Algajatele?

RobertG
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2011-03-23 11:49:14
Tervist, Kuna kooli kõrvalt jääb piisavalt aega üle, mõtlesin, et õpiks ära midagi praktilist nagu kokkamine. Uurisin küll internetis ringi, kuid päris algajatele mingeid kursuseid ei leidnud, pigem ikka lisakursused näiteks... seentest. Otsides sattusin siis siia leheküljele ning mõtlesin, et ehk oskab keegi siit siis õigele suunale osutada. Mainiksin siis ära, et kuna käin veel gümnaasiumis, oleks vaja, et see algaks umbes kell 16:00 või hiljem. Loodan, et see on siiski õige foorumi haru kus seda küsida. Ette tänades, Robert.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-03-23 12:07:24
Robert, TEKO algõpe oleks igati sobiv ja see on õhtusel ajal. Kahjuks algasid need kursused jaanuaris ja uuesti ilmselt septembris-oktoobris. Hoia silmad lahti! (Kas paikned pealinnas? Jätsid registreerumisel oma asukoha saladuseks, mis teeb nõuandmise veidi keerulisemaks)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

RobertG
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2011-03-23 14:22:54
Pille:
(Kas paikned pealinnas? Jätsid registreerumisel oma asukoha saladuseks, mis teeb nõuandmise veidi keerulisemaks)
Ah jah, seda unustasin tõesti mainimast. Elan ikka Tallinnas, jah. Eks ma uurin seda Teko asja siis.
Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2011-03-23 17:09:02
Robert, see foorum siin on ise nagu kokakursus, soovitan sul siinsetest kooskokkamistest osa võtta ja jälgida foorumis toimuvat igapäevaselt. See ispiratsioon siin tekitab huvi ise juurde uurida ja igasugu kokandusalast infi saab siin rohkem ja küll:) Kui sul on huvi olemas, siis oled õiges kohas:) Mina olen siit õppinud palju ja saanud innustust igasugu katsetusteks ja juurde õppimiseks. Siin pole ka rumalad küsimused keelatud ja vastajaid leidub alati... niiet edu ja julgust katsetamiseks:)

Ilse köögis