Marks & Spenceri toidupood

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2010-05-09 20:39:19
on nüüd avatud ja mõnedes ringkondades palju elevust tekitanud. vana hea albioniga on mul oma vahekord, seda ma ei eita, MS toidukas ma seal viibides ei käi (küll aga Waitroses, mis on tase omaette), aga käisin siis Tallinna omas lõpuks täna ära ja minu meelest pole viga. oli varemgi kiidetud odavaid veine, ökopastasid ja krõbuskeid, ka muu kaup suures osas fair trade. ja parandage, kui ma eksin, aga minu meelest on seal linna odavaimad pealtnäha normaalsed anshoovised - 59 eeku purk.

Da Vahtra Residence

Mari-Liis
Postitusi: 593
Abikokk
2010-05-09 21:09:40
Tore pood, muuhulgas värskendav valik igasuguseid antipastisid ja veinikõrvaseid. Olen maitsnud oliive: päikesekuivatatud tomatitega täidetud Halkidiki oliivid ja marineeritud oliivide segu (Kalamata ja Halkidiki) olid väga head, naturaalse ja värke maitsega. Olen ära söönud juba mitu purki artišoki-tomatipastat. Lastele meeldivad kartulikrõpsud, mis koosnevad ainult kolmest komponendist: kartul, päevalilleõli, sool. Mulle tuletasid need väga meelde esimesi chipse, mis ma üldse oma elus sain, kui ema Moskvast midagi taolist tõi :) Veinid on odavad ja /aga head. Purgistatud lemon curd on ka müügil.

Siit nurgast ja sealt nurgast

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-05-09 21:36:11
Tõstan siia.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com