raamatute tellimine amazonist jm internetist

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2010-04-16 10:22:49
olen sealt korduvalt tellinud, aga sellise nähtusega põkkusin esmaskordselt, et tellisin ette, raamat on nüüdseks ilmunud ka, aga kui ma seda tellimuse nö ajalugu vaatan, siis see lihtsalt istub seal ilusti ja on täitmata, mis sest, et ma kogu tee juba läbisin, so omast arust ka maksmise. kas kellegil on veel sama seisu olnud ja kas see laheneb mingi hetk ise või peaks kuidagi "tagant sundima"

Da Vahtra Residence

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-04-16 12:00:21
Ma kirjutaks Amazoni klienditeenindusele, ega kaebamine raha ei maksa ju.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2010-04-20 13:55:13
selgus tõde, et amazon grupeeris pakid oma loogika järgi. kõigepealt saatis ühe tulema, aga siis grupeeris selle, mis 2 ndl hiljem laost tuli, kokku sellega, mille ette tellisin ja mis aasta pärast ilmub :) kaval.

Da Vahtra Residence

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2010-04-20 14:49:02
Kas sa äkki valisid selle optioni et "group items into as few deliveries as possible" või miski säärane? Ettetellitud asjadega peaks alati valima selle teise variandi "send items sooner", mis teeb pisut suurema saatekulu, aga kõik raamatud tulevad kohe kui valmis. Mul juhtus aastaid tagasi algajana nii, et ootasin ettetellitud raamatut, mis just trükist tuli, aga tellimuse teine pool oli just nüüd laost otsa saanud ning vahepeal kui selle uut trükki järgi oodati, müüdi too ettetellitud raamat lihtsalt läbi :D

Zap*

Põrnikas
Postitusi: 435
Abikokk
2010-04-20 15:18:54
huvitav, et ma valin alati variandi "group items into as few deliveries as possible" ning amazon on asju üsnagi mõistlikult grupeerinud... aga ju mul siis lihtsalt vedanud siiani :)
Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2010-04-20 16:07:47
Põrnikas:
huvitav, et ma valin alati variandi "group items into as few deliveries as possible" ning amazon on asju üsnagi mõistlikult grupeerinud... aga ju mul siis lihtsalt vedanud siiani :)
Eks see on harv juhus jah, juhtub ainult tõelise ebaõnne korral.

Zap*

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2010-04-20 19:33:15
ma valin ka tavaliselt selle, et "as few as possible" ja pole ka siiani probleeme olnud. no kaine talupojamõistus on kaduv nähe, ma ka naiivselt mõtlesin, et 2 olemasolevat koos tulevad, mitte nii, et 1 kohe ja teine siis aasta hiljem...

Da Vahtra Residence

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2011-05-28 14:02:05
Kas keegi on midagi lähiajal tellimas? Mul on paar asja nimekirjas ja siis saaks saatmise kulusid kokku hoida.

le D?ner

Vispel
Postitusi: 14
Kokaõpilane
2011-11-07 17:48:26
Mina olen tellinud Book Depository'st, seal on päris hea valik, saadavad üle maailma tasuta kohale ja aega võtab umbes nädala. http://www.bookdepository.co.uk/

VISPEL: Kristel kokkab & kirjutab