Rasvaine: Crisco?

Enely100
Postitusi: 400
Abikokk
2010-02-15 14:49:10
Plaan on proovida teha marsmallow fondant (vahukommidest tordikate). Kõik õpetused, mida olen lugenud käsivad lisada või märida kõik pinnad Criscoga. Nagu aru olen saanud, siis tegemist mingit sorti taimse rasvaga. Millega seda asendada?
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-02-15 15:49:35
Enely100:
Plaan on proovida teha marsmallow fondant (vahukommi..?). Kõik õpetused, mida olen lugenud käsivad lisada või märida kõik pinnad Criscoga. Nagu aru olen saanud, siis tegemist mingit sorti taimse rasvaga. Millega seda asendada?
Crisco on tõesti tahke taimerasv (loe nt Wikipediast). Foodsubs.com soovitab asendamiseks võid või margariini. Nami-Namis on olemas nii munavalgetega vahukommi retsept kui ka munata vahukommi retsept, samuti Whoopie Pie küpsiste retsept, kus vahele käib (võiga!) vahukommikreem. Marshmallow Fluffi saab osta Piprapoest või Stockmannist (vähemalt on sortimendis olnud millalgi).

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Enely100
Postitusi: 400
Abikokk
2010-02-15 16:24:54
Plaanis pole mitte vahukommi teha, vaid vahukommidest seda tordikattematerjali. Kasutaksin martsipani, aga see keelatud nimekirjas. Vaatasin youtubesit neid õpetusvideosid ja seal kasutati Criscot töövahendite määrimiseks, et sulanud vahukomm kinni ei võtaks. Ühes õpetuses pandi aga 1/2 cup sinna vahukommi-tuhksuhkru segusse?
Triinpvr
Postitusi: 195
Abikokk
2010-02-20 18:03:45
Mina tegin täna just seda marshmallow fondant'i ning määrisin nii igaks juhuks töövahendid tavalise toiduõliga. Ma ei tea kas see aitas, aga igastahes fondant tuli aus ja see on nüüd kindlasti üks mu lemmikmänguasju :) Kasutasin seda "retsepti" http://www.youtube.com/watch?v=7yj4KGtBaDg Üritan hiljem blogisse väikse pildirea ka tekitada Edit: Saab ilma Crescota küll

laualamp.wordpress.com