Munguba ja erinevad mungoatoidud

Heah
Postitusi: 3
Kokaõpilane
2009-03-08 01:03:54
tere, head nami-namikad tahaksin teha toite mungubadega, nt mungoa suppi ning oleksin äärmiselt tänulik, kui keegi soovitaks mõnd head retsepti või ideed :) aitäh!
Spidur
Postitusi: 443
Abikokk
2009-03-08 07:30:28
ma just eile tegin lillkapsa- mungoa püreesuppi.

Elina tegemised

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2009-03-08 11:37:22
Meie pere üks lemmikuid on grillpannil röstitud porganidi-paprika-suvikõrvitsa salat vähese palsamiäädikaga, kuhu alati lisan hetkeks pannil käinud mungoaidusid.
Heah
Postitusi: 3
Kokaõpilane
2009-03-08 14:33:10
Spidur:
ma just eile tegin lillkapsa- mungoa püreesuppi.
tänan, see tundub küll põnev. ja leidsin su blogist nii mõndagi, mida tahaks proovida. + silm kohe puhkab, kui illustratsiooniks on HEAD pildid :)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-11-17 19:45:04
Postitas Moxuma 4.12.2008: [b][/b]
Moxuma:
Kas on kellegil kogemusi mungoa nuudlite valmistamisega? Ostsin ühe paki proovimiseks Pihkvas käies. Igatahes minu esimene katsetus lõppes koerte kausis ... neile kõlbas... Sain täiesti kummised ribad, nagu kautšuk. Ilmselt sai kuumutatud liialt. Enne uut katsetust uuriks, kas kellegil on nendega ka positiivseid kogemusi :) Paar pilti kah nuudlitest
Vastas Eva 12.12.2008: [b][/b]
Eva:
Selgus, et olen korra elus neid söönud, aga kuna ei teadnud, kuidas neid teha (ma lihtsalt keetsin), siis läksid prügikasti. Sarnaselt tofule on nad väidetavalt väga maitsvad kui neid oskuslikult valmistada. Aga kuidas, seda ei tea...

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-11-17 19:45:44
Bazilio:
Mikas ei ole suuremat tutvustust,olen keetnud suppi.Hea saab ,aga kas saltiks ka? idusid saab ka aga ei söö... otsingust tulevad idud...
Bazilio, mungouba on minu jaoks tundmatu komponent ;), aga kui soovid infot mungubade kasutamise kohta, siis on olemas lausa eraldi teema: Munguba ja mungoatoidud. Kokandussõnastikus, tunnistan, on tõesti juttu vaid mungoa idanditest). Mungubade jt seemnete idandamise (ehk siis mungoaidandite) kohta on samuti eraldi teema olemas.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com